مسی و کریستیانو رونالدو در تیم رویایی استوریج

مسی و کریستیانو رونالدو در تیم رویایی استوریج

4429
16:14
20 آبان 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - دنیل استوریج، ملی پوش انگلیسی تیم رویایی خود را مشخص کرد. در این تیم بازیکنان فعلی و قدیمی حضور دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - دنیل استوریج، ملی پوش انگلیسی تیم رویایی خود را مشخص کرد. در این تیم بازیکنان فعلی و قدیمی حضور دارند.

به گزارش وبسایت نود، بازیکن 28 ساله در دوران فوتبالش در مقابل یا کنار برخی از این بازیکنان بازی کرده است . تیم منتخب او بدین شرح است : چک، تری، تیاگو سیلوا، کمپانی، اشلی کول، جرارد، پیرلو، مسی ، دروگبا، کریستیانو رونالدو و آنلکا.

استوریج در مورد انتخاب این تیم توضیحاتی هم داشته است. از نظر استوریج، پیتر چک "بی نظیر است"، اشلی کول بهترین دفاع چپ تاریخ، جان تری بازیکنی که همه چیز در چلسی برده است. تنها لیورپولی حاضر در لیست او استیون جرارد است چرا که به قول استوریج رویای هر مهاجمی این بوده که بتواند از استیون پاسهای 40-50 متری دریافت کند. پیرلو به خاطر قدرت پاسهای خود در این ترکیب قرار گرفته است. استوریج، دروگبا را "مهار نشدنی" خوانده و آنلکا نیز از نظر او "بسیار باهوش" است. مسی به علت استعداد شگرف و رونالدو به خاطر رکوردهایش در این تیم جای گرفته است.

استوریج در مورد انتخاب کریستیانو رونالدو توضیح ویژه ای در کانال یوتیوب لیورپول ارائه کرد:

خیلی از هواداران یونایتد شاید به خاطر یک بازیکن از منچستریونایتد از من انتقاد کنند اما باید به توانایی های یک بازیکن و کاری که برای باشگاهش کرده احترام بگذاریم. او برای فوتبال کارهای بزرگی کرده و رکوردهای زیادی را شکسته است.
در مورد ترکیب هم باید بگویم که می دانم چهار مهاجمی که در ترکیب گذاشتم دفاع نمی کنند به همین خاطر اگر با سیستم 4-2-4 بازی کنیم قطعا می بازیم. (می خندد)

1140

نظرات کاربران
مسعود هاشمی
حالم بد شد از ترکیبش تری دفاع راست مگه دفاع راست نیست تری بره اونجا که وسط همیشه بازی میکنه جرارد پیرلو دیگه همین؟؟؟وسط بازی از دست میره حالا 5تا مهاجم بزار کسی نتونه تغذیه کنه چه فایده ای داره
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۵:۲۵
پاسخ
10
8