کریمیان: داور عجله کرد /سه امتیازی که از نان شب واجب‌تر بود از ما گرفته شد

کریمیان: داور عجله کرد /سه امتیازی که از نان شب واجب‌تر بود از ما گرفته شد

3031
21:12
17 آبان 1398
مربی شاهین بوشهر گفت: عادت ندارم در مورد داوری صحبت کنم اما فکر می کنم داور مسابقه مقداری عجله کرد، و سه امتیازی که از نان شب واجب تر بود از ما گرفته شد.

به گزارش وب‌سایت نود، مهرداد کریمیان در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر گل گهر سیرجان عنوان کرد: در مورد بازی فکر می کنم بعد از گل یک شور و نشاطی در تماشاگران ایجاد شد و بازی خوبی را شاهد بودند، بازی که برنامه داشتیم.

وی ادامه داد: عادت ندارم در مورد داوری صحبت کنم اما فکر می کنم داور مسابقه مقداری عجله کرد، و آنگونه که صحنه را دیدیم اگر تماسی هم بود شاید بیرون از محوطه بود ولی ادامه اش در محوطه بود. در آن لحظه من حواسم بود، چون توپ سریع برگشت داور ندید و فقط لحظه زمین خوردن بازیکن را دید و متاسفانه داوران پشت دروازه نیز -من فکر می کنم- که هیچ کمکی به جریان بازی نمی کنند. و سه امتیازی که از نان شب واجب تر بود از ما گرفته شد.

سرمربی موقت شاهین شهرداری بوشهر خاطرنشان کرد: شاید با این سه امتیاز خیلی چیزها عوض میشد. از آینده فوتبالی من تا وضعیت بازیکنان که امروز تکانی خورده بودند و شاید تلنگری هم به باشگاه ما بود تا شاید بتواند کارهایی انجام دهد و از حالت فعلی که من فکر می کنم یک خواب زمستانی است بیرون بیاید. و متاسفانه همین روند ادامه دار شد و شرمنده مردم شدیم.

کریمیان تاکید کرد: با توجه به تعطیلی لیگ و دو سه روز تعطیلات باید تکلیف تیم شاهین مشخص شود. یا اینکه مربی مدنظر را بیاورند و یا اگر مایل هستند که این کادر می تواند ادامه دهد با یک کادر مجرب تر و قوی تر کار را ادامه دهند. من واقعا از این شرایط گلایه دارم و خسته شده ام. آن توان و تمرکزی که باید نیست.

مربی تیم فوتبال شاهین بوشهر اظهار کرد: می توانستیم با این شرایط هم برنده باشیم، تعویض هایی که انجام شد با توجه به جریان بازی و بازیکنان ما که پس از مدت ها داشتند صاحب سه امتیاز می شدند باز هم به حریف موقعیتی ندادیم.

وی افزود: بازیکنان تلاش کردند و حتی پس از گل خوردن نیز یک موقعیت داشتیم و می توانستیم دوباره به گل برسیم که اینگونه نشد. ان شالله که شرایط تیم خیلی زود درست شود و بتوانیم در لیگ بمانیم. نزدیک به بیست بازی مانده و زود است که بخواهیم حرفی بزنیم.

مهرداد کریمیان بیان کرد: تیم شاهین برای لیگ برتر بسته نشده است. من هیچ موقع در گرفتن بازیکن دخالت نداشته ام، متاسفانه جو مسمومی وجود دارد و خیلی از تیم ها بازیکنانی را می آورند تا خرج تیم را بدهند.

سرمربی موقت تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: قطعا باشگاه باید یک کمیته جذب بازیکن داشته باشد تا بر قضیه بازیکن نظارت داشته باشد که متاسفانه در باشگاه ما از اول نبود و ما نتوانستیم با کیفیت لیگ برتر تیم ببندیم.

وی عنوان کرد: من به عنوان مربی اینجا هستم و باید هر چه زودتر تکلیف تیم شاهین مشخص شود تا ان شالله ادامه بدهیم. تیم به بازیکن نیاز دارد و امیدوارم در چند روز آینده به نتیجه برسیم.

مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به اینکه حواشی چقدر بر روی تیم شاهین تاثیرگذار است، گفت: من فکر می کنم که حواشی مربوط به باشگاه و مدیریت و اسپانسر تیم ربطی به بازیکنان ندارد. مواردی که می بینید از روز اول وجود داشته اما بازیکنان ما روز به روز بهتر شده اند. اشکالات ساختاری باید درست شود اما در واقع در روند فنی تیم تاثیری ندارد.

وی با اشاره به شرایط شاهین بوشهر تاکید کرد: قطعا باید مهره هایی به این تیم اضافه شود و حتما باید ۴ یا ۵ بازیکن تاثیرگذار و شاید هم بیشتر جذب شود. سه تا جای خالی داریم و تا نیم فصل می توانیم بازیکنانی که استفاده نشده اند و یا کم کار کرده اند را خارج کنیم و بازیکن جدید بگیریم. قطعا به این کار نیاز داریم چون وزن تیم پایین است.

کریمیان یادآور شد: در این حالت می توانستیم با یک برد ظاهر شویم که شرایطمان را بهتر کنیم. بازی هفته بعد با تیم سایپا است که شرایط آن مانند گل گهر است. البته از تیم گل گهر بازی های خوبی دیده بودیم و شاید امروز تحت تاثیر بازی نسبتا خوب ما قرار گرفت. ما نیز می دانستیم که از بازی چه می خواهیم.

4416

نظرات کاربران
شاهرخ
واژه های که فقط در فوتبال آماتور ایران بکار میروند این بازی هم قسم شدیم. یعنی بازیهای دیگه نیاز به قسم نبود یا مهم نبوده از نون شب واجب تره حالا یکی بیاد رابطه نون شب و فوتبال رو معنی کنه کاش می‌تونستیم در واقعیت فوتبالی حرفه ای داشته باشیم نه در حد حرف جدأ چرا تعداد زیادی از فوتبالیستها ومر بیان ما اینقدر جو گیرند البته در فوتبال دنیا وجود داره ولی نه در حد فوتبال ایران نه حتی نزدیک به فوتبالمان به قول علی دایی همه چیزمون بهم میاد
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸:۵۱
پاسخ
1
2
معصومه
بازی فوتبال 90 دقیقه است اما همه سرنوشت بازی در یک لحظه مشکوک رقم می خورد؟؟؟ مربی محترم از این به بعد به بازیکنت بگو چند متر مانده به محوطه خطا کند
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۱:۴۳
پاسخ
2
0
آرمین
با این شرایط فوتبال ایران به کجا میرسه،همه تیما بدون استثنا باخت رو به داوری ربط میدن،با اینکه شرایط داوری خوب نیست ولی این شرایط اصلا خوب نیست واسه فوتبال ایران
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰:۴۰
پاسخ
1
5
فرهاد
صحنه ای که ما دیدیم پنالتی صد درصد بود بازیکن رو گرفت
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۱۳
پاسخ
1
1
سعید
داوران محترم شماروبخدادقت کنیدواین ۳امتیازهای حیاتی برای بعضی تیم هاروبه بادندیدوباسرنوشتشون بازی نکنید
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶:۲۲
پاسخ
0
24