کریمیان: ویسی از من خواست در شاهین بمانم و کار کنم

کریمیان: ویسی از من خواست در شاهین بمانم و کار کنم

1874
20:40
24 مهر 1398
مهرداد کریمیان، سرمربی موقت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که به درخواست عبدالله ویسی در این تیم مانده است.

به گزارش وب‌سایت نود، مهرداد کریمیان در نشست خبری بعد از برد مقابل سایپا گفت: رسانه می تواند در کنار تشکیلات تیم باشد و به ما کمک کند. دوست داشتم در اندازه خودم صحبت کنم. از من خواستند که بمانم و کار کنم. بچه ها هم به تلاش خود ادامه می دهند. یک نفر که از بیرون بازی را نگاه می کرد گفت چه جوانان با استعدادی و این ها تا الان کجا بودند.

وی افزود: بازی خوبی بود. ما فیلم بازی سایپا را دیده بودیم. می دانستیم سایپا در گرمای بالای 45 درجه چطور بازی می کند. امیدوارم بازیکنان تیم ما همین روند را در بازی های لیگ ادامه دهند و شرایط خوبی را رقم بزنند و هواداران هم شاد شوند. 

کریمیان ادامه داد: شوکی به تیم وارد نشده بود. ما قبلا هم با این بازیکنان سروکار داشتیم. تغییر سرمربی باعث نشد که شوکی وارد شود. آب وهوا برای ما خوب بود و شرایط بهتری داشت اما برای سایپا طاقت فرسا بود. جنب و جوش بازیکنان از قبل بیشتر شده بود و خودم هم که نگاه کردم گفتم آنها همان بازیکنان قبلی هستند. فقط مربی نباید به تیم قالب کند و بازیکنان هم باید به جایی برسند که چیزی برای از دست دادن ندارند. ان شالله آنها به این باور برسند که می توانند عملکرد خوبی داشته باشند. 

مربی شاهین بوشهر تصریح کرد: بازیکنان ما این هفته عملکرد خوبی داشتند. سلمان در تمرینات جنگنده بود و خوب کار می کرد و ما را متقاعد کرد که از او استفاده کنیم. ان شالله امین هم بیاید، او بازیکن تکنیکی و خوبی است و امیدوارم به تیم کمک کند. 

کریمیان تصریح کرد: بازیکن وقتی در بازی باشد روند بهتری دارد. بازیکنان ما امروز با فکر باز تری بازی می کردند. مسائلی است که من نباید بیشتر باز کنم و وظیفه من هم نیست و باشگاه قطعا می خواهد تیم بهتری بسازد و همه خوشحال باشند و تماشاگران هم از بازی خوب تیم لذت ببرند. روی این مسائل کم کمک کار می کنیم.باید مسائل استقامتی وهوازی را درست کنیم. روی این مسائل کار کردیم و فکر می کنم شرایط بهتری نسبت به باز یهای دیگر داشته باشیم. 

وی تصریح کرد: سایپا کادر قوی دارد و آنالیزورهای خوبی هم در این تیم هست و امکاناتشان هم خوب است اما امروز تخلیه انرژی شدند. ما تلاش کردیم زمانی که توپ را از دست می دهیم جمع شویم.

4416

نظرات کاربران