کریمی: بازیکنی که به استقلال می‌آید، باید خودش را از لحاظ ذهنی آماده کند

کریمی: بازیکنی که به استقلال می‌آید، باید خودش را از لحاظ ذهنی آماده کند

1905
17:26
28 شهریور 1398
علی کریمی، هافبک تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد بازیکن این تیم باید از لحاظ ذهنی و روحی خیلی قدرتمند باشد.

به گزارش وب سایت نود، علی کریمی درخصوص شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار روز یکشنبه مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما در سه بازی گذشته، نتایج خوبی نگرفتیم. دو بازی برده را مساوی کردیم و یک مسابقه را هم که می‌توانست به مساوی بیانجامد، باختیم.

وی ادامه داد: کسب دو امتیاز از سه دیدار کافی نبود، اما در سه بازی گذشته روند بازی کردن و تیم شدن مان خیلی بهتر شده و خیلی دربی امیدواریم نتیجه خوبی بگیریم تا دل هواداران را شاد کنیم. ما روی اینکه تیم‌مان پس از بدنسازی طولانی به میادین بازگردد، حساس بودیم و تا دربی و پس از آن، تیم به خوبی جا می‌افتد.

هافبک تیم استقلال در مورد اینکه تعدادی از پیشکسوتان و هواداران تیم معتقدند برخی بازیکنان نباید در استقلال بازی کنند، تصریح کرد: بازیکنانی که در زمین بازی می‌کنند، عامل نتیجه نگرفتن هر تیمی هستند. هر هوادار و پیشکسوتی می‌تواند نظرش را بگوید و  این نظر محترم است، اما هرچه روحیه بدهند، خیلی بهتر است.

« بازیکنی که به استقلال می‌آید، باید خودش را از لحاظ ذهنی آماده کند.»، کریمی ضمن بیان این جمله گفت: این بازیکن همیشه در معرض انتقاد و تشویق خواهد بود و اگر یک روز خوب بازی نکند، باید آماده سرزنش باشد. این خیلی مهم است که بازیکنی که به استقلال می‌آید، باید از لحاظ روحی و ذهنی خیلی قوی باشد و همیشه در فُرم خوبی باشد.

وی در این باره که برخی پیشکسوتان، شانس زیادی برای برتری استقلال در دربی پایتخت قائل نیستند، خاطرنشان کرد: هر کسی حق دارد نظر بدهد، اما در فاصله سه روز تا آغاز بازی تلاش می‌کنیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم تا در روز بازی در فُرم خوبی باشیم. تلاش می‌کنیم با زحمات همه بچه‌ها، نتیجه خوبی بگیریم و با پیروزی از زمین خارج شویم.

2051

نظرات کاربران
پرسپولیسی گرگان
هر تیمی باخت بده تو بحران قرار میگیره حتی مساوی،نتایج روببینیم این نشون میده
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۹:۵۱
پاسخ
1
3
محسن
اگه اشتباهات داوری بزاره ذهن بازیکن استقلال آماده میشه
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۸:۵۵
پاسخ
1
8
فریال
ان شاالله با دعای خیر هواداران استقلال و یاری خداوند بتونید بهترین بازی را بکنیدو بهترین نتیجه را هم بگیرید ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۳۸
پاسخ
1
20
کارتن بازنشسته
شما فقط تا توان آخر برای موفقیت تاج بجنگید،قانون تاج اینه،نتایج جای دیگه مهندسی میشه
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵:۴۵
پاسخ
4
44
امیر۶
اگه نتایج مهندسی میشه پس چه کاریه بجنگین؟برین استانبول خوش بگذرونین.
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۱۷
20
0
عشقممم نیمار
کدوم‌ذهنیت ؟؟ :-P اگ‌عشق_تقلال مسی نیمارمم و فاتی میخرید ..باز با عوامل غیرفوتبالی ..ب حاشیه میبردنش و‌برد از این تیم میگرفتن :-P
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۱۳
پاسخ
3
58