کریمی: بدنسازی خوبی نکردیم/ نمی‌دانم چرا نتوانستیم از گل‌مان دفاع کنیم

کریمی: بدنسازی خوبی نکردیم/ نمی‌دانم چرا نتوانستیم از گل‌مان دفاع کنیم

2997
23:29
16 اردیبهشت 1398
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه ما بدنسازی خوبی در ابتدای فصل و نیم فصل نکردیم.

به گزارش وب‌سایت نود، علی کریمی در پایان دیدار استقلال و الدحیل در جمع خبرنگاران،‌گفت: تا قبل از خوردن گل تساوی تیم برتر بودیم. حریف دو موقعیت داشت که یکی صد در صد آفساید بود. حتی ما توپ را به تیر زدیم. نمی‌دانم چرا یک دقیقه هم نتوانستیم از گلمان دفاع کنیم. در ادامه هم خیلی جالب بازی نکردیم. در این فصل فرصت قهرمانی داشتیم و فرصت داشتیم از گروه مرگ بالا برویم اما این فرصت را از دست دادیم.

وی افزود: گروه ما خیلی سخت بود. سه تیمی که با ما در این گروه بودند از نظر امکانات و زیر ساخت جزو 5 تیم برتر آسیا هستند. آنها با ما قابل مقایسه نیستند. چه استقلال، پرسپولیس و سپاهان امکاناتشان با حریفان برابر نیست. شرایط سختی را ما پشت سر گذاشتیم. رقابت در این شرایط نا عادلانه سخت است.

هافبک استقلال در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا خستگی در کار استقلال تاثیر دارد،‌ تأکید کرد: ما اول فصل و نیم فصل خوب بدنسازی نکردیم. ما شاید پر مهره ترین تیم لیگ بودیم اما در تمام زمان‌های امسال تعدادی از بازیکنانمان را در اختیار نداشتیم چرا که بدنسازی خوبی نداشتیم. برنامه درستی برای بدنسازی و آماده سازی نداشتیم. برنامه خیلی فشرده نبود اما خستگی روی تیم تاثیر می‌گذارد.

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
در منطق شیش_پولیسی..عشق_تقلال ا گ 20 تا مصدومم داشته باشه ..ولی پر مهرترین تیمه ..ولی نمیدونن ک یه بازیکن تیمشون ..مثبودیمیر ..ارزش مالیش ..اندازه ..20 بازیکن الانه عشق_تقلاله :-P در ضمن ..با این همه مشکلی ک برا عشق_تقلال ..بعضیا درست کردن ..نمیشئد ک موفق شد :-P هروز حاشیه .. اما تیم مقابل بدون حاشیه ..در جا حذف شد :-)
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۳۷
پاسخ
88
46
منطق
نمی دونم کی هستی و کجایی ولی هیچکس نظراتتو جدی نمی گیره
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۷:۲۸
26
79
پرسپولیس ایران
ربطی به بدنسازی ندارد پرسپولیس هم در نیمه دوم بازیها افت میکنه تنها دلیلش برنامه ریزی فشرده سازمان لیگ است ما وضعمان بدتره چون یک فصل کامل در این فشردگی بسر میبریم اما استقلال نیم فصل است با این شرایط مواجه شده است دمتگرم سازمان لیگ و شخص فتاحی که بلاخره موفق شدید نمایندگان ایران در اسیا را حذف کنید عالی بود کارتون
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵:۰۳
پاسخ
11
88
mehdi sh
متخصص تیمته که با وجود ادعای نایب قهرمانی نتنوست صعود کنه و ته جدوله تازه همه می دونن گروه شما از ماهم آسون تره
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۳:۰۱
پاسخ
88
27
ایداسادات25بهمن1380
خخخخخخ چطورید متخصصان اسیا
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴:۲۸
پاسخ
84
12
مسعود گل باشی
چخبر از عمرسوما ؟پاختاکور چطوره خوبه عمویی ؟سنگ پارو کجا گذاشتین ؟
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۶:۱۱
12
35
امیر
عمو کلاس چندی؟
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰:۴۱
7
34
عشقممم نیمار
چطورین ..ته جدولیا در گروه ابکی ؟؟:-)
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶:۳۴
13
42