کریمی:  دو تیم  به فکر ارائه بازی خوب و تماشاگرپسند هستند/ شناخت کافی از تراکتورسازی داریم

کریمی: دو تیم به فکر ارائه بازی خوب و تماشاگرپسند هستند/ شناخت کافی از تراکتورسازی داریم

1926
12:59
17 بهمن 1396
سرمربی تیم گسترش فولاد ، گفت: هر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد قبل از اینکه به فکر نتیجه باشند، به فکر ارائه بازی خوب و تماشاگرپسند هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم گسترش فولاد ، گفت: هر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد قبل از اینکه به فکر نتیجه باشند، به فکر ارائه بازی خوب و تماشاگرپسند هستند.

به گزارش وبسایت نود، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی تراکتورسازی - گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: به‌نظر من هر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد قبل از اینکه به فکر نتیجه باشند، به فکر ارائه بازی خوب و تماشاگرپسند هستند. بازی‌های گذشته آنها نیز این موضوع را نشان می‌دهد. تیم تراکتورسازی هم روی سیر صعود قرار گرفته و شکل خودش را پیدا کرده است.

وی افزود: شناخت کافی از دو تیم در کادر فنی‌ها وجود دارد و به همین خاطر فکر می‌کنم بازی خوبی از آب درمی‌آید. نتیجه هم دست خداست و هر چه او بخواهد، آن‌طور می‌شود. ما شناخت خوبی از تراکتورسازی داریم، نقاط قوت آنها را می‌شناسیم و امید داریم که در کنار ارائه بازی خوب، نتیجه را هم کسب کنیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد به تمجید از حریف فردای تیمش پرداخت و خاطرنشان کرد: تراکتورسازی یک تیم دوست‌داشتنی است. چه من در تبریز باشم و چه نباشم، می‌گویم که تراکتورسازی، ملوان، ابومسلم، نساجی قائمشهر و راه‌آهن تیم‌های دوست‌داشتنی هستند. این تیم‌ها شناسنامه فوتبال ما هستند. چه در تبریز باشم و چه نباشم، این تیم یکی از تیم‌هایی است که در قلب من جا دارد. تراکتورسازی یک تیم قابل احترام است. تراکتورسازی در ادوار گذشته ارائه‌گر بازی خوب بوده و هر وقت از در بازی زیبا وارد می‌شده، نتیجه هم گرفته و با این نوع بازی تماشاگرانش را سیراب کرده است.

کریمی ادامه داد: تراکتورسازی با بازی‌های زیبا نتیجه هم گرفته است. امروز هم تراکتورسازی در این مسیر قرار گرفته، یعنی هم نتیجه می‌گیرد و هم دوست‌داشتنی بازی می‌کند. ان‌شاءالله این مسیر ادامه‌ داشته باشد. تراکتورسازی حقش است و می‌تواند جزو تیم‌های صعودکننده در لیگ قهرمانان آسیا باشد. برای این تیم آرزوی پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا را دارم. ان‌شاءالله بتواند با قدرت در این مسابقات حضور پیدا کند. بازیکنان تراکتورسازی وجودشان برای هر تیمی نعمت است. کادر فنی خوبی که رزومه خوبی دارند هم در تراکتورسازی مشغول کار کردن هستند. این باشگاه مدیرعامل توانمندی دارد که باتجربه است. نبود یک بازیکن در تراکتورسازی بی‌معنی است. تراکتورسازی همیشه هوادارانش را کنارش داشته که در روزهای سخت یار و یاور آنها بوده‌اند.

وی در مورد تغییر روند نتیجه‌گیری گسترش فولاد در هفته‌های گذشته پس از حضور او، گفت: روزی که همکاری‌ام را با باشگاه گسترش فولاد شروع کردم، می‌دانستم این تیم بازیکنان خوبی دارد. در ابتدای فصل به هر دلیلی که بود، گسترش فولاد روند مناسبی نداشت، اما بازیکنان ما نفرات خوبی بودند. پس از اینکه به اینجا آمدم، تمرینات منظم و باهدف داشتیم. هدف‌مان این بود که در پایان نیم‌فصل از قعر جدول جدا شویم و این‌طور هم شد، چون آنجا جای گسترش فولاد نبود.

سرمربی تیم گسترش فولاد به تمجید از مسئولان این باشگاه پرداخت و تصریح کرد: ما امکانات خوبی داریم و فکر می‌کنم بهترین زمین را در ایران ما داریم و این اجازه را می‌دهد که خوب تمرین کنیم. مدیریت و بچه‌ها همگی در این قضیه سنگ تمام گذاشتند. ان‌شاءالله که مانند هفته‌های گذشته تیم خوبی را تا پایان لیگ روانه مسابقات کنیم.

کریمی با اشاره به دیدار تراکتورسازی - گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: تیم‌های بالای جدول دلهره و دلواپسی دارند و تیم‌های پایین جدول هم انتحاری بازی می‌کنند، اما ما و تراکتورسازی هیچ‌کدام از این شرایط را نداریم و فردا به فکر ارائه بازی زیبا هستیم و فکر می‌کنم بازی خوبی باشد. از بد روزگار تعداد زیادی از بازیکنان‌مان را نداریم، اما به فکر بازی خوب هستیم و می‌خواهیم بازی تماشاگرپسندی ارائه بدهیم. فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. موقعیت‌های بازی بارسلونا و چلسی 24 به یک بود، اما همان یک موقعیت به گل تبدیل شد.

«در نیم‌فصل پرسپولیس به‌خاطر تماشاگرانش و بازیکنان ما به‌خاطر آمادگی روحی نتایج خوبی گرفته‌اند»، وی در پایان با بیان این جمله گفت: آذری‌ها فوتبال را مثل خوزستانی‌ها می‌شناسند و می‌دانند فوتبال خوب و بد چیست. بعضی جاها تماشاگران فقط به‌دنبال نتیجه هستند. یکی از جاهایی که نتیجه مهم است و به فوتبال هم کار دارند، تبریز است. ما هر جا که بودیم، اعتقادی به وقت‌کشی نداشتیم و هرکجا بودیم، فوتبال بازی کردیم. من روزی بیش از 10 ساعت روی تمرین دو ساعته مطالعه می‌کنم.

20441

نظرات کاربران