کریم انصاری‌فرد: قهرمانی در آسیا رویای ماست

کریم انصاری‌فرد: قهرمانی در آسیا رویای ماست

1971
16:53
07 بهمن 1397
کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه قهرمانی در آسیا رویای ماست، گفت که اعضای این تیم از تمام قدرت خود برای شکست ژاپن استفاده خواهند کرد.

به گزارش وبسایت نود، کریم انصاری‌فرد در گفت‌وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) درباره دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ژاپن در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: قهرمانی در جام ملت‌های آسیا تمام رویای ماست و برای مردم ایران تلاش می‌کنیم. می‌توانیم رویای همه آنها را تعبیر کنیم. توانایی‌های ژاپن در آسیا بر کسی پوشیده نیست و همه می‌دانند آنها چه تیم خوب و قدرتمندی دارند. ما هم در دیدارهای قبلی نشان دادیم تیم مقتدری در اختیار داریم.

وی با اشاره به آمادگی ملی‌پوشان کشورمان برای دیدار مقابل ژاپن تصریح کرد: می‌خواهیم در این مسابقه از همه انرژی و توانایی‌های فنی خود استفاده کنیم. امیدوارم در پایان بازی، جشن صعود به فینال رقابت‌ها را در ورزشگاه بگیریم. ژاپن هم می‌خواهد به فینال مسابقات راه یابد و فکر می‌کنم دیدار بسیار سختی در پیش خواهد بود. همانطور که گفتم، از تمام قدرت خود برای رسیدن به فینال استفاده می‌کنیم.

مهاجم تیم ملی کشورمان در ادامه از علی دایی تمجید کرد و گفت: دایی یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است. همه اسطوره‌ها و پیشکسوتان فوتبال کشورمان همیشه از تیم ملی حمایت کرده‌اند. از دایی درخواست می‌کنم که در بازی مقابل ژاپن کنار ما باشد. او همانطور که همیشه از ما حمایت کرده، در این بازی به ما انرژی مثبت دهد. من و دایی همشهری هستیم و او مرا به فوتبال معرفی کرد. من الان هم شماره دایی را می‌پوشم و از او خواهش می‌کنم که در این مسابقه کنار ما باشد.

1870

نظرات کاربران
گلادیاتور های سرخ
رویا مال آدمای کوچیک هست. هدف مال آدم های بزرگ ،نگو رویا بگو هدف.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۵۵
پاسخ
5
25
mj
یعنی چی رویا بگو هدفمونه رویا میشه فتح جام جهانی بزرگ فکر کنید بزرگ حرف بزنید بزرگ رفتار کنید تا بزرگ شید
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۴۷
پاسخ
7
37
اکبر مولایی-پرسپولیس
دیگه رویا نیست چون این دوره قهرمانی واس ماس
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۲۹
پاسخ
2
44
PERSPOLIS
در صورتی که کارلوس کی روش تیم ملی فوتبال ایران را به عنوان قهرمانی در جام ملت های آسیا برساند درآمدزایی او طی 8 سال حضور در ایران برای فدراسیون فوتبال به 22میلیون و 700 هزار دلار خواهد رسید. مجموع درآمدهای فدراسیون فوتبال در جام جهانی 2014 9.5 میلیون دلار بوده است. برای جام جهانی 2018 هم عددی که به فدراسیون فوتبال تعلق گرفته است یا می گیرد 8 میلیون دلار است و حالا هم قهرمانی در جام ملت ها می تواند 5 میلیون و 200 هزار دلار برای فدراسیون فوتبال ارزآوری داشته باشد.ادمین جان لطفأ چاپ کنید این مطلب رو
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۰۹
پاسخ
8
37