کریم انصاری‌فرد: لیگ انگلیس سخت و دشوار است

کریم انصاری‌فرد: لیگ انگلیس سخت و دشوار است

1924
15:35
14 آذر 1397
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه ناتینگهام فارست گفت: لیگ کشور انگلستان واقعا سخت و دشوار است و تیم‌ها باید هر چند روز یکبار با هم بازی کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، کریم انصاری‌فرد مهاجم ناتینگهام فارست در مصاحبه با سایت این باشگاه گفت: ما به حمایت هوادارانمان نیاز داریم و همه بازیکنان 100 در صد به خواسته هواداران احترام می‌گذارند.

در ادامه گزارش سایت ناتینگهام آمده است که انصاری‌فرد مدتی مجبور بود برای گرفتن مجوز کار خود منتظر باشگاه بماند. بعد از بازگشت او ۴ بار در لیست تیم قرار گرفته است. انصاری فرد با اشاره به حضور هواداران تیمش در بازی‌ها گفت: ما طرفداران خوبی داریم، آنها از ما برای کل بازی حمایت می کنند و واقعا پشت سر ما هستند. مردم اینجا پرشور هستند و باعث می شوند که ما بخواهیم بهتر بازی کنیم تا بهترین ها را برای آنها به ارمغان بیاوریم.فوتبال به خاطر طرفداران است و ما باید بهترین ها را برای به دست آوردن آنها راضی کنیم و آنها را هیجان زده کنیم، این مهمترین چیز است.

وی ادامه داد: هواداران باید در بازی‌های خانگی از تیم ما حمایت کنند.3 امتیاز بازی‌های خانگی برای ما خیلی مهم است و ما باید از جوی که بازی‌های خانگی برایمان رقم می‌خورد نهایت استفاده را ببریم.

در ادامه با اشاره به اینکه انصاری‌فرد در در یونان، اسپانیا و کشور خود بازی کرده به نقل از این بازیکن  آمده است: تمامی لیگ‌ها با هم متفوت هستند اما در هر صورت قیاس آنها خیلی کار سختی است.لیگ کشور انگلستان واقعا سخت و دشوار است و تیم‌ها باید هر چند روز یکبار با هم بازی کنند.در اینجا رقابت بیسار زیاد است ولی مثلا در یونان فاصله بازی‌ها با هم زیاد بود شاید در هفته فقط یک بار بازی می‌کردیم.

1870

نظرات کاربران
نیما سپاهان لیورپول
چمپیونشیپ واقعا سخته چون بیست و سه تیم واسه سه سهمیه لیگ برتر تلاش می کنند و رقابت ها سخت و نفس گیر هست امسال از بین تیم های لیدزیونایند ، نوریچ سیتی ، میدلزبورو، ناتینگهام فارست و شفیلد یونایتد سه تیم میرند لیگ برتر
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۱۴
پاسخ
1
12