کریم بوستانی: موقعیت گل داشتیم اما نتیجه برای ما خیلی خوب بود/ ضد فوتبال بازی نکردیم

کریم بوستانی: موقعیت گل داشتیم اما نتیجه برای ما خیلی خوب بود/ ضد فوتبال بازی نکردیم

977
17:56
24 آذر 1397
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل سپاهان موقعیت گل داشتیم اما نتیجه برای ما خیلی خوب بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، کریم بوستانی پس از تساوی یک-یک برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری اظهار داشت:  پیش از صحبت‌هایم درباره بازی امروز ابتدا باید درگذشت دانایی‌فرد را تسلیت بگویم. سپاهان تیم بزرگی است و کادر بزرگی هم دارد و بیشترین جام‌ها را سپاهان کسب کرده است و قلعه‌نویی مرد جام‌هاست و تمام جام‌های سپاهان و استقلال را قلعه‌نویی آورده است. حریف‌مان را آنالیز کرده بودیم و بازیکنانم امروز منطقی بازی کردند و باید از آنها تشکر کنم. موقعیت گل داشتیم اما نتیجه برای ما خیلی خوب بود. بعد از این بازی 12 روز استراحت می‌کنیم و سپس با روحیه‌ای بهتر به تمرینات می‌آییم. هواداران امروز سنگ تمام گذاشتند و خوب حمایت‌مان کردند.

وی ادامه داد: ما می‌توانستیم برنده باشیم و نتیجه خوبی مقابل یک تیم بزرگ گرفتیم و نظم تیمی خوبی در این بازی داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره گل سپاهان و اعتراض به داور عنوان کرد: قبل از گل سپاهان خوب بازی می‌کردیم. نمی‌خواهم بگویم که داور ظاهرا سوت نزده و اشتباه داوری بوده است. بازیکنان تلاش خودشان را کردند و به گل هم رسیدیم و در نیمه دوم هم تلاش بیشتری کردیم و بازی خوبی انجام دادیم، خوشبختانه بازی را مساوی کردیم.

بوستانی درباره شرایط فنی مسابقه تصریح کرد: با تیم بزرگی بازی می‌کردیم و هدف اول‌مان گل نخوردن بود و بعد از گل سپاهان دنبال این بودیم که گل دوم را نخوریم. دفاع‌های چپ و راست حریف رونده بودند. ما هم تلاش کردیم از فضای پشت آنها با دلفی و نامداری استفاده کنیم و به نتیجه هم رسیدیم. نه ضد فوتبال بازی کردیم و نه وقت‌کشی کردیم. ما در زمین خودمان برای برد بازی کردیم و باید از بازیکنان تشکر کنم.

وی ادامه داد: با قلعه‌نویی درگیر نشدم ایشان بزرگ و استاد من است و من 10 سال با ایشان کار کردم. طبیعی است که قلعه‌نویی از نتیجه راضی نبود، من هم به او خسته نباشید گفتم و او هم خوب بود و تحویلم گرفت و مشکلی به وجود نیامد.

1870

نظرات کاربران
بهنام
چند تا موقعیت عالی داشتن ک مهاجمای استقلال راحت از دست دادن، ببین کیا رقیب ما شدن تو صدر!!!
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۷:۲۴
پاسخ
1
15
غیرت یعنی هادی عقیلی
اشتباه نکن ما با فرهاد کاظمی حسین فرکی و کرانچار هم قهرمان لیگ شدیم جام حذفی و لیگ قهرمانان هم بماند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶:۳۲
پاسخ
12
2
مهران
باز این گل ناجوانمردانه‌ای که امروز ساسان انصاری زد خیلی خوشحال شدم که تو پرسپولیس نموند. همون به درد مکتب سپاهان و قلعه‌نویی می‌خوره.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۲۹
پاسخ
3
12
پرسپولیس
خسته نباشید امروز سپاهانی ها با ناداوری از مهلکه گریختن وگرنه مستحق شکست بودن
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰:۳۶
پاسخ
5
12
نیم فصل دوم بهتون رحم نمیکنیم
خسته نباشی،حقتون برد بود،ولی حیف سپاهان ناجوانمردانه گل زد
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۶:۳۸
پاسخ
13
55
میثم پرسپولیسی
دمدگرم،چه مصاحبه قشنگی کردی،
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۵۵
پاسخ
7
46