کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان؛ 3 نماینده ایران راهی نیمه نهایی شدند

کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان؛ 3 نماینده ایران راهی نیمه نهایی شدند

837
17:06
13 شهریور 1396
سه کشتی‌گیر کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات 5 وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، در یونان راه یافتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سه کشتی‌گیر کشورمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات 5 وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، در یونان راه یافتند.

به گزارش سایت نود، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان از ظهر امروز (به وقت ایران) با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست، در شهر آتن کشور یونان در حال برگزاری است که نتایج کشتی‌گیران کشورمان در پایان مسابقات صبح روز نخست به شرح زیر است:

در وزن 50 کیلوگرم میلاد رضانژاد در دور نخست مقابل ولادمیر زابیوروتا از روسیه با نتیجه 2 بر یک شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس حضور در گروه بازنده‌ها را داشته باشد. (در این وزن کشتی‌گیر روس در مرحله نیمه نهایی حضور دارد و باید منتظر دیدار امشب وی با حریف ژاپنی باشیم)

در وزن 54 کیلوگرم محمد حسینوند در دور نخست کنستانتینوس دامیاناکیس از یونان را با نتیجه 10 بر یک شکست داد، اما در دور بعد مقابل توماس ریدجی توماس لووت از آمریکا با نتیجه 5 بر یک شکست خورد و با توجه به شکست این آمریکایی در دور بعد مقابل حریف گرجستانی، حسینوند از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 58 کیلوگرم محسن مدهنی در دور اول با نتیجه 9 بر صفر ویت لبل از کشور چک را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل ایوو ایلیف از بلغارستان با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر صفر ماکسیم کانتر از مولداوی را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. مدهنی امشب و در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف کوزه ای تاشکیتا از ژاپن می‌رود.

در وزن 63 کیلوگرم مصطفی کایدخورده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل روسلان حدیث اف از آذربایجان با نتیجه 6 بر یک به پیروزی رسید و در دور سوم نیز راحت ساگیمبای از قزاقستان را 8 بر صفر از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کایدخورده امشب و برای حضور در دیدار فینال به مصاف اوتار آبولادزه از گرجستان می‌رود.

در وزن 100 کیلوگرم سیدمجتبی حسینی در دور نخست یوری ناکازاتو از ژاپن را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد. وی در دور بعد ایگنات میلینوف از بلغارستان را با نتیجه 2 بر یک مغلوب کرد و در دور سوم نیز مهمت آتجی از ترکیه را با نتیجه 2 بر یک از پیش رو برداشت تا امشب در مرحله نیمه نهایی به مصاف کولتون شولتز از آمریکا برود.

بر اساس برنامه اعلامی ، این رقابت‌ها از ظهر امروز به وقت ایران آغاز شده و امشب نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص خواهند شد. ادامه مسابقات صبح فردا پس از وزن کشی مجدد کشتی‌گیران و برگزاری مسابقات شانس مجدد، پیگیری می‌شود و فرداشب مسابقات رده‌بندی و فینال برگزار می‌شود.

39046

نظرات کاربران