کشتی فرنگی نوجوانان جهان؛ مراسم وزن کشی پنج وزن نخست برگزار شد

کشتی فرنگی نوجوانان جهان؛ مراسم وزن کشی پنج وزن نخست برگزار شد

459
13:09
13 شهریور 1396
مراسم وزن کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان امروز (دوشنبه) در شهر آتن پایتخت یونان برگزار و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم وزن کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان امروز (دوشنبه) در شهر آتن پایتخت یونان برگزار و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش سایت نود، بر اساس برنامه اعلامی این رقابت ها از ظهر امروز (دوشنبه) به وقت ایران آغاز و امشب نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص خواهند شد و ادامه مسابقات صبح فردا پس از وزن کشی مجدد کشتی گیران، پیگیری می شود و فردا شب مسابقات رده بندی و فینال برگزار می شود.
مسابقات پنج وزن دوم نیز به همین نحو از فردا آغاز و چهارشنبه شب پایان می یابد.
نتایج وزن کشی کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 50 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند «میلاد رضا نژاد» در دور نخست به مصاف «ولادمیر زابیوروتا» از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران گرجستان و ترکیه مبارزه خواهد کرد.
در وزن 54 کیلوگرم «محمد حسینوند» به مصاف «کنستانتینوس دامیاناکیس» از یونان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران آمریکا و ترکیه خواهد رفت. در این وزن 20 نفر حضور دارند.
در وزن 58 کیلوگرم که 27 کشتی گیر به روی باسکول رفتند، «محسن مدهنی» در دور نخست با «ویت لبل» از کشور چک کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف در دور دوم، «ایوو ایلیف» از بلغارستان را پیش رو خواهد داشت.
در وزن 63 کیلوگرم «مصطفی کایدخورده» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «روسلان حدیث اف» از جمهوری آذربایجان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و مولداوی مبارزه خواهد کرد. در این وزن 27 نفر حضور دارند.
در وزن یکصد کیلوگرم که 21 نفر وزن کشی کرده اند، «سید مجتبی حسینی» در دور نخست به مصاف «یوری ناکازاتو» از ژاپن می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان کشورهای کرواسی و بلغارستان خواهد رفت.

39046

نظرات کاربران