کشتی فرنگی نوجوانان جهان؛ نصرتی به رده بندی رفت

کشتی فرنگی نوجوانان جهان؛ نصرتی به رده بندی رفت

447
15:32
15 شهریور 1396
نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم ایران با کسب ۲ پیروزی در گروه بازنده ها راهی دیدار رده بندی کشتی فرنگی نوجوانان جهان ۲۰۱۷ شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم ایران با کسب ۲ پیروزی در گروه بازنده ها راهی دیدار رده بندی کشتی فرنگی نوجوانان جهان ۲۰۱۷ شد.

به گزارش سایت نود، در ادامه رقابت های ۵ وزن دوم کشتی فرنگی نوجوانان جهان ۲۰۱۷ که در آتن پایتخت یونان در جریان است، محمد نصرتی نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم ایران در نخستین مصاف خود در گروه بازنده ها مقابل ایگناس باکوسکاس از لیتوانی با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.وی در دومین مبارزه در گروه بازنده ها نیز مقابل میکیتا هیراسیو از بلاروس با نتیجه ۴ بر یک به برتری رسید و راهی دیدار رده بندی شد تا برای کسب مدال برنز از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امشب(چهارشنبه) به مصاف جوهو پاییکاینن از فنلاند برود.
نصرتی روز گذشته(سه شنبه) در دور نخست مقابل روبن بین از نروژ با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید اما در دومین مبارزه به مصاف محمد دورسون از ترکیه رفت و یک بر یک شکست خورد و راهی گروه بازنده ها شد.
پیش از تیم ایران توسط حسن مدهنی در وزن ۶۳ کیلوگرم به مدال طلا رسید، مصطفی کاید خورده در ۶۳ کیلوگرم به مدال نقره رسید و سید مجتبی حسینی در ۱۰۰ کیلوگرم نیز مدال برنز را از آن خود کرد.کریمی نیا در وزن ۴۲ کیلوگرم،ابوالحسنی در وزن ۴۶ کیلوگرم،رضا نژاد در وزن ۵۰ کیلوگرم، حسینوند نیز در ۵۴ کیلوگرم و کبیری در ۶۹ کیلوگرم نیز با شکست مقابل حریفانشان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.
سید جعفر سعادتی فرد نیز در وزن ۷۶ کیلوگرم از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امشب(چهارشنبه) برای کسب مدال طلا به مصاف استفان تاکاس از مجارستان می رود.

39046

نظرات کاربران