کعبی: مشکل تحصیل فرزندم برطرف شود در سپیدرود می‌مانم

کعبی: مشکل تحصیل فرزندم برطرف شود در سپیدرود می‌مانم

4377
02:27
19 آبان 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که اگر مشکل تحصیل فرزندش برطرف شود، در این تیم می‌ماند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت تأکید کرد که اگر مشکل تحصیل فرزندش برطرف شود، در این تیم می‌ماند.

به گزارش وبسایت نود ، حسین کعبی درباره مصاحبه چند روز قبلش که گفته بود به طور قطع از سپیدرود جدا خواهد شد، گفت: من در این زمینه تصمیم نهایی را گرفته‌ام  و دوست ندارم با آبروی خودم یا سپیدرود بازی کنم. اهل دروغ هم نیستم و این حرف را زدم تا دست نظرمحمدی را برای جذب بازیکن باز بگذارم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا قصد جدایی دارد، اظهار داشت: من مشکلی در سپیدرود و زندگی در شهر رشت ندارم و دلیل جدایی‌ام فقط دوری از پسرم بردیاست. من چند روز در تهران کنار پسرم بودم و خیلی ناراحت شدم که از او دور هستم. در واقع بابت این دوری احساس خطر کردم و تصمیم گرفتم که در کنار پسرم باشم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین یادآور شد: من قبلاً گفتم که با پیراهن سپیدرود با فوتبال خداحافظی خواهم کرد و حالا هم همین حرف را می‌زنم. من هیج مشکلی ندارم و همیشه از محبت مردم رشت و هواداران سپیدرود تشکر کرده‌ام. آنها دوست ندارند که من از این تیم جدا شوم و من هم به همین دلیل دنبال یک راهکار هستم.

کعبی تصریح کرد: در حال حاضر پسرم در تهران درس می‌خواند که باید ببینم آیا شرایط برای انتقال مدرسه او به رشت فراهم خواهد شد یا خیر. اگر مشکل تحصیل فرزندم حل شود در سپیدرود می‌مانم در غیر این‌صورت تصمیم به جدایی خواهم گرفت. البته این تصمیم سخت است و من باز هم تأکید می‌کنم که هیچ مشکلی در سپیدرود ندارم.

 

 

2020

نظرات کاربران
سپیدرودی
عشق است سپیدرود و سپیدرودی. همیشه زنده و سلامت باشی حسون جان. عزیز دل مایی برادر. سپیدرود بخشکد، ماهی ها میمیرند.
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۶:۲۸
پاسخ
1
7
محمد
نمیخوای خداحافظی کنی؟؟!!!!! به نظرت ژابی الونسو دیگه نمیتونست فوتبال بازی کنه!!!
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰:۵۸
پاسخ
28
6
سونامی قرمز
یه نگاهی به سن وسال زیدان اسیا دروازبان ذخیرتون جبارف و....... بنداز بعد واسه بقیه تعیین تکلیف کن پسر خوب.
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵:۳۷
1
8
صدرا پرسپولیسی
ارزوی موفقیت برای خودت و پسرت مرد با تعصب
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶:۰۴
پاسخ
6
28
Mohammad 6+4=ss
کعبی خوزستانی؛ اهل اهواز؛ فیگو کش؛ کاش میشد با یکی از تیمهای خوزستانی کفشاتو آویزون میکردی.... ولی باز هم امیدوارم در زندگی پسا فوتبال موفق باشی /....
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۰:۵۱
پاسخ
2
44
سونامی قرمز
داداش خوش به حال پسرت که یه بابای پرسپولیسی ۶ اتیشه داره.
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۷:۲۳
پاسخ
6
29