کفاشیان: تیم ملی فوتبال در ۷ بازی تدارکاتی حضور می‌یابد

کفاشیان: تیم ملی فوتبال در ۷ بازی تدارکاتی حضور می‌یابد

5388
17:13
12 دی 1396
اردبیل – نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قبل از جام جهانی روسیه تیم ملی فوتبال ایران در هفت بازی تدارکاتی حضور خواهد یافت.

وبسایت رسمی برنامه نود - اردبیل – نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قبل از جام جهانی روسیه تیم ملی فوتبال ایران در هفت بازی تدارکاتی حضور خواهد یافت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، علی کفاشیان بعدازظهر سه‌شنبه در مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان اردبیل تصریح کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری بازی ها اندیشیده شده و فدراسیون قویا از تیم ملی حمایت می کند.

وی تاکید کرد: فوتبال یکی از رشته‌های پرطرفدار ورزشی است و با هدف پاسخ به مطالبه مردم فوتبال دوست کشور تمامی امکانات خود برای صعود تیم ملی به مرحله بعدی جام جهانی را به کار خواهیم گرفت.

نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال متذکر شد: استعدادهای فوتبالی قابل‌توجهی در کشور و در استان‌ها وجود دارد که باید پرورش و حمایت از آن ها موردتوجه قرار گیرد.

کفاشیان یکی از استان‌های مستعد را اردبیل دانست که چهره‌های سرشناسی از جمله علی دایی را به جامعه ورزشی کشور معرفی کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان و رفع برخی مشکلات زمینه توسعه فوتبال در این استان فراهم شود.

وی خواستار همدلی و همراهی مسئولان ورزشی استان شد و تأکید کرد: با همدلی و مشارکت می‌توان فوتبال این استان را به پله‌های موفقیت رساند.

 

2051

نظرات کاربران
کیروش یه دنیاست
جناب کفاشیان! به نظر شما 7 بازی تدارکاتی آنهم با تیمهای درجه دو اروپا و آسیا کافی است ؟ به نظر شما بازیهای تدارکاتی با این تیمها برای آماده سازی تیم ملی که در سخت ترین گروه قرار دارد، مناسب می بینید؟ تا کی این داستانها باید ادامه داشته باشد؟ چرا با تیمهای درجه یک دنیا اوکی نمیکنید؟ لابد پول و بودجه نیست. کسی دیگر این حرفها را باور نمیکند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸:۲۳
پاسخ
2
20
ناصر
7کشور عبارتند از ...مالدیو/جزایر فارو/جمهمری چچن/قزاقستان/مالدیو/فلسطین/جمهوری تاتارستان
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۷:۵۸
پاسخ
8
55
محمد
تیم دوم جزایر سلیمان و تیم سوم ترینیداد و توباگو رو فراموش کردید.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۸:۲۱
6
36