کلانی: از اخبار پرسپولیس اطلاعی ندارم

کلانی: از اخبار پرسپولیس اطلاعی ندارم

1490
18:47
20 دی 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره پرسپولیس می‌گوید از اخبار این باشگاه اطلاعی ندارد. او همچنین درباره تیم ملی هم گفت: ایران باید قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  عضو هیات مدیره پرسپولیس می‌گوید از اخبار این باشگاه اطلاعی ندارد. او همچنین درباره تیم ملی هم گفت: ایران باید قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.

به گزارش وبسایت نود ، حسین کلانی درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: من هیچ اطلاعی از اخبار باشگاه ندارم. هیات مدیره اختیارات را به آقای طاهری داده است و دخالتی در امور ندارد. البته مدتی است که جلسات هیات مدیره به دلیل نبود اعضا تشکیل نشده است.

وی در ادامه صحبت‌های خود به دیدار تیم ملی ایران مقابل بحرین اشاره کرد و گفت: فردا بازی سختی داریم. البته با توجه به این که اطلاعات من از شرایط حال حاضر تیم ملی کم است، نمی‌توانم به طور دقیق درباره میزان آمادگی تیم صحبت کنم، اما معتقدم بازیکنان ایرانی همیشه با غیرت و تعصب خاصی بازی می‌کنند.

کلانی تصریح کرد: ما همیشه شانس اول قهرمانی در این رقابت‌ها بوده ایم. در این دوره هم با توجه به این که به عنوان تیم اول آسیا از سوی فیفا انتخاب شده ایم، شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی داریم.

وی ادامه داد: قبول دارم تیم ملی ایران دوران آماده سازی خوبی را طی نکرد، اما به قول کارلوس کی‌روش می‌توان روی غیرت و تعصب ملی‌پوشان حساب کرد. باید تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم. موفقیت هم از نظر من فقط کسب عنوان قهرمانی است، پس باید قهرمان شویم.

کلانی در ادامه به ناکامی احتمالی تیم ملی اشاره و اظهار کرد: فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. همه امیدواریم تیم ملی به موفقیت برسد، اما اگر به هر دلیلی این اتفاق رخ نداد من کارلوس کی‌روش را مقصر نمی‌دانم. البته هیچ کس از نظر من مقصر ناکامی نیست، زیرا این که بخواهیم به دنبال مقصر بگردیم به ما کمکی نمی‌کند.

 

کد/2020

نظرات کاربران
پرسپولیسی
خواهشا فضا را خالی کنید تا جوانترها بیان و پرسپولیس را درست کنند خواهشا خواهشا خواهشا خواهشا خواهشا
۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۲۶:۲۵
پاسخ
0
1