کلمبیا و آمریکا به مرحله دوم کوپا آمریکا صعود کردند

کلمبیا و آمریکا به مرحله دوم کوپا آمریکا صعود کردند

1535
09:37
23 خرداد 1395
تیم ملی فوتبال آمریکا با پیروزی ارزشمندی که برابر پاراگوئه به دست آورد به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کرد، این درحالی است که کلمبیا برابر کاستاریکا تن به شکست داد، اما به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال آمریکا با پیروزی ارزشمندی که برابر پاراگوئه به دست آورد به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کرد، این درحالی است که کلمبیا برابر کاستاریکا تن به شکست داد، اما به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کرد.

به گزارش سایت نود، در ادامه دور گروهی رقابت های کوپا آمه ریکا دو دیدار برگزار شد. در دیدار نخست تیم ملی فوتبال آمریکای میزبان به مصاف پاراگوئه رفت که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر آمریکا به پایان رسید.

تک گل بازی را کلینت دمپسی در دقیقه 27 به ثمر رساند، آمریکا در حالی در این دیدار به پیروزی رسید که از دقیقه 48 با اخراج یک بازیکن از این تیم 10 نفره به کار خود ادامه داد.

در دیگر دیدار برگزار شده کلمبیا که پیش از این صعود خود را به دور بعد نهایی کرده بود، به مصاف کاستاریکا رفت که این دیدار با پیروزی 3 بر دو کاستاریکا به پایان رسید. در این دیدار یوهان ونگانس 2، فرانک فابرا 34 (گل به خودی) و سلسو بورجس 58 برای کاستاریکا گلزنی کردند و فرانک فابرا 7 و مارلوس مورنو 73 گل‌های کلمبیا را به ثمر رساندند.

به این ترتیب از این گروه آمریکا به عنوان تیم نخست و کلمبیا به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کردند و کاستاریکا و پاراگوئه هم حذف شدند. 

39046

نظرات کاربران