کلهر: کی روش دست خود را رو نکرد

کلهر: کی روش دست خود را رو نکرد

5949
15:20
29 دی 1393
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: کی روش با استفاده از اکثر بازیکنان در سه بازی گذشته نگذاشت دستش برای دور بعد مسابقات رو شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: کی روش با استفاده از اکثر بازیکنان در سه بازی گذشته نگذاشت دستش برای دور بعد مسابقات رو شود.

به گزارش وب سایت نود، محمود کلهر افزود: کی روش در بازی های قبل نشان داده بود که مربی حرفه ای است و در این مرحله به هیچ عنوان نگذاشت دستش رو شود و این تغییرات بسیار تیم های رقیب ما را اذیت کرد.

وی ادامه داد: با حضور کی روش انسجام بسیار خوبی در تیم ملی به وجود آمده و این مسایل همه دست به دست هم داد تا بازیکنان با یکدل شدن از سد امارات بگذرند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: کی روش به بهترین شکل جوانگرایی را در فوتبال ایران ایجاد کرده و تیم ملی به شکل صحیحی پوست می اندازند.

وی با اشاره به دفاعی بازی کردن تیم ملی، تصریح کرد: دفاعی بازی کردن شاید نقطه ضعف تیم ملی ایران باشد و ما می توانستیم در مقابل تیم های عربی پر تعداد حمله کنیم.

وی اظهار کرد: تیم ملی می تواند به جای 1-3-2-4 با سیستم 2-4-4 بازی کند زیرا تیم ایران پتانسیل هجومی بسیار خوبی دارد و قطعا در این سیستم موفق خواهد بود.

کلهر خاطرنشان کرد: اگر چه در کار هجومی ما موفق نبودیم اما نباید فراموش کنیم ساختار دفاعی فوتبال ایران بسیار خوب شده است و کاملا بدون اشتباه عمل می کند.

وی با اشاره به عملکرد خوب تیم ملی امارات، گفت: پایه سازی صحیح در فوتبال امارات دلیل اصلی رشد این تیم است. باشگاه های اماراتی توجه خاصی به تیم های پایه خود دارند و همه این ها در پیشرفت فوتبال این کشور تاثیر گذار بوده است.

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد بازی با عراق در مرحله بعد جام ملت های آسیا، اظهار کرد: عراق فوتبال بسیار خوبی دارد و نباید از حالا خود را برنده این بازی بدانیم اما به هر حال با توجه به نتایج بدست آمده انتظار مردم از تیم ملی قهرمانی در این مسابقات است و باید برای رسیدن به فینال تک تک حریفان خود را از پیش رو برداریم.

 

2051

نظرات کاربران
فرهاد
دليل پيشرفت امارات و ديگر تيم ها بازيکن سازي است نه مصاحبه کردن هاي متعدد اقايان برويد بازيکن سازي ياد بگيريد نه مدام حرف بزنيد اين چند روز فقط سايتها پر شده از مصاحبه يک خبر اورده اند کشف استعداد منظورم با شماست خداداد عزيزي اکبر محمدي اشتياني فکري نامجو مطلق کلهر حاج رضايي و ديگران ودر پايان هين سخن تازه بگو تا دو جهان تازه شود.
۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۷:۲۹
پاسخ
1
6