کلوب بروژ در آستانه اخراج ایوان لکو / اتهام اصلی سرمربی یاران کاوه رضایی چیست؟

کلوب بروژ در آستانه اخراج ایوان لکو / اتهام اصلی سرمربی یاران کاوه رضایی چیست؟

10082
13:41
19 مهر 1397
یک رسانه بلژیکی از احتمال قریب‌الوقوع اخراج ایوان لکو، سرمربی کلوب بروژ، صدرنشین لیگ فوتبال این کشور خبر داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یک رسانه بلژیکی از احتمال قریب‌الوقوع اخراج ایوان لکو، سرمربی کلوب بروژ، صدرنشین لیگ فوتبال این کشور خبر داد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت فوتبال 24 بلژیک، چه اتفاقی برای ایوان لکو پس از بازداشت روز گذشته (چهارشنبه) او توسط پلیس بلژیک در ماجرای تبانی و پولشویی فوتبال بلژیک خواهد افتاد؟ ماجرایی که به صورت همزمان توسط صدها پلیس بلژیک در سراسر این کشور برای بازداشت مظنونان از جمله مجتبی بیات، برادر رئیس ایرانی باشگاه شارلوا و مدیر برنامه فوتبال صورت گرفت.

این رسانه بلژیکی در ادامه به نقل از یک مشاور حقوقی می‌نویسد: ایوان لکو به احتمال فراوان در پرونده تبانی و پولشویی فوتبال بلژیک مشارکت داشته که در صورت اثبات دچار مشکل جدی خواهد شد. اگر دستاوردهای به دست‌آمده از سوی نیروهای امنیتی بلژیک کافی باشد دلیل فوری و منطقی برای اخراج ایوان لکو، سرمربی کروات از سوی سران کلوب بروژ وجود خواهد داشت.

ایوان لکو اگر نتواند اتهامات وارده به خود را رد کند گناهکار خواهد بود اما پرونده این سرمربی کروات برای کلوب بروژ با توجه به قرار گرفتن در صدر اخبار ورزشی رسانه‌های جهان دردناک است.

سایت فوتبال کرانت بلژیک نیز درباره اتهام اصلی ایوان لکو، سرمربی یاران کاوه رضایی در کلوب بروژ که همچنان از روز گذشته در بازداشت پلیس بلژیک قرار دارد نوشت: ولیکوویچ، مدیر برنامه کروات که عامل انتقال 3 بازیکن به کلوب بروژ در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی اروپا بود بخشی از درآمدهای خود را به حساب ایوان لکو واریز کرده است. لکو همچنین در طول دوران فوتبالش در تیم‌های لوکرن و کلوب بروژ دستمزدهای سیاه زیادی را دریافت کرده است. در واقع پولشویی اتهام اصلی سرمربی فعلی کلوب بروژ محسوب می‌شود.

 

1004

نظرات کاربران
ایمان۰۴
این مربی های اروپای شرقی مخصوصا کروات ها اکثرا دلال هستن یا با دلال ها در ارتباط هستن
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۵۴
پاسخ
27
14
عشقممم نیمار
اخییییش... با این‌اتفاق ..کاوه رضایی هم ب استقلال ..مجبوره برگرده :-)
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸:۰۳
پاسخ
25
3
مجتبی
عمویی مرسی که هستی واقعا بازیکن که جا افتاده تو اروپا برگرده لیگ ایران؟! اونم استقلال الآن؟
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶:۰۰
2
10