کلوپ: آیا با شایستگی پیروز شدیم؟ برایم اهمیتی ندارد

کلوپ: آیا با شایستگی پیروز شدیم؟ برایم اهمیتی ندارد

2091
22:58
11 دی 1396
سرمربی لیورپول از پیروزی لحظات پایانی تیمش در خانه برنلی ابراز خوشحالی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول از پیروزی لحظات پایانی تیمش در خانه برنلی ابراز خوشحالی کرد. 

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ پس از پیروزی ۱-۲ تیمش مقابل برنلی ضمن ابراز خوشحالی از این نتیجه عنوان کرد نمایش تیم در این بازی اهمیتی نداشته است. 

کلوپ به Sky Sport گفته:

بازی سختی بود. واقعا انجام چند بازی در مدت زمان فشرده بسیار سخت است. وزش باد کار را سخت تر هم کرد اما ما خوب کار کردیم. برنلی خوب بازی کرد اما ما نگذاشتیم مثل همیشه بازی کنند. شایسته سه امتیاز بودیم و اگر مردم می گویند این حرف درست نیست باید بگویم این موضوع برایم اهمیتی ندارد!

در عرض دو روز موفق شدیم ۶ امتیاز کسب کنیم! قبلا چنین تجربه ای نداشتم. بازی پایانی فوق العاده داشت. بازی در خانه برنلی یکی از سخت ترین بازی های فصل است. بازیکنانم ذهنیتی فوق العاده در این بازی داشتند. به خاطر خستگی بازیکنان نمی شد فوتبالی خوب ارائه کرد اما واکنش خوبی به گل تساوی نشان دادیم. عملکرد لالانا پس از مدت ها دوری از میادین بسیار خوب بود و بازیکنان در رختکن مانه را به خاطر گلش تشویق کردند. ما به آن گل نیاز داشتیم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Saman
جالبه این اقا وقتی تو زمین خودش با منچستر مساوی کرد میگفت ایا منچستر با شایستگی این یه امتیاز رو به دست اورده یا با دفاع کردن؟میگفت هواداران لیورپول از من علاوه بر نتیجه بازیزیبا میخوان یعنی اون موقع براش مهم بود الان که شایسته برد نبوده میگه براش مهم نیست؟؟؟؟؟دو رویی هم حدی داره
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴:۰۷
پاسخ
11
5