کلوپ: بازیکنان از سیستم چرخشی راضی هستند

کلوپ: بازیکنان از سیستم چرخشی راضی هستند

729
11:22
11 دی 1396
یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم از سیستم چرخشی راضی هستند به آنها هشدار داد که هیچ بازیکنی جایگاهی تضمین شده در ترکیب اصلی را ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم از سیستم چرخشی راضی هستند به آنها هشدار داد که هیچ بازیکنی جایگاهی تضمین شده در ترکیب اصلی را ندارد.

به گزارش وبسایت نود، لیورپول در لیگ برتر انگلیس در فرم خوبی قرار دارد و سرمربی آلمانی این تیم با استفاده از سیستم چرخشی پیروزی های مهمی در بازی های اخیر کسب کرده است و معتقد است بازیکنانش از این سیستم راضی و خوشحال هستند.

به نقل از fourfourtwo، کلوپ که تیمش در آخرین بازی خود پس از عقب افتادن با یک گل از لسترسیتی با نتیجه 2-1 مقابل این تیم پیروز شد در گفت و گو با خبرنگاران درباره سیستم چرخشی تیم خود گفت:

آنها (بازیکنان) از این سیستم راضی هستند و تا کنون کسی چیزی خلاف این این مسئله به من نگفته است. اگر بخواهید عضوی از یک تیم فوتبال درجه یک باشید باید بپذیرید که بازیکنان درجه یک دیگری هم در تیم وجود دارند. ما حرفه ای هستیم.

وظیفه من راضی نگه داشتن همه نیست و نمی توانم همیشه این کار را انجام دهم، اما تا جایی که بتوانم سعی می کنم این اتفاق بی افتد. همه چیز مربوط به عملکرد می شود، حتی با وجود عملکرد خوب هم جایگاه هیچکس در ترکیب اصلی تضمین شده نیست.

کلوپ در ادامه درباره عملکرد بازیکنانش در بازی برابر لسترسیتی هم گفت:

واینالدوم بسیار عالی بازی کرد، چمبرلین هم همینطور. دومنیک سولانکه هم بازی قدرتمندی نمایش داد. نمایش مان در بازی های اخیر واقعا سطح بالا بوده است. نکته مهم دیگر این است که تساوی های ما شاید چندان جذاب نبوده باشند، اما در همان بازی ها هم ما به پیروزی نزدیک تر بودیم تا شکست.

لیورپول در حال حاضر با 3 امتیاز اختلاف نسبت به منچستریونایتد و 4 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی رده دومی در رتبه چهارم لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

1721

نظرات کاربران
هادی
مام راضییم..نتیجه بده راضییم
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵:۱۱
پاسخ
1
6