کلوپ: بازی مقابل میدلزبورو می تواند آغاز عصری جدید در لیورپول باشد

کلوپ: بازی مقابل میدلزبورو می تواند آغاز عصری جدید در لیورپول باشد

613
10:58
31 اردیبهشت 1396
یورگن کلوپ سعی می کند از هیجان بازیکنانش برای دیدار حساس مقابل میدلزبورو بکاهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یورگن کلوپ سعی می کند از هیجان بازیکنانش برای دیدار حساس مقابل میدلزبورو بکاهد.

به گزارش وبسایت نود، روز یکشنبه و در دیداری حساس لیورپول به مصاف میدلزبورو می رود و در صورتی که قرمزها در این بازی برد کسب کنند سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را به دست می آورند.

کلوپ در مصاحبه با اسکای درباره این بازی گفت:

فکرها متفاوتی در مورد این بازی می توان کرد اما در پایان این یک بازی فوتبال است. اول از همه باید به حریف احترام گذاشت، به قوانین. درباره دیگر چیزها در پایان بازی می توان صحبت کرد.

فکر نکنم در تاریخ قبل از یک بازی کسی گفته باشد "این آغاز یک عصر جدید است". شاید ما بتوانیم اواسط فصل بعد و یا کمی دورتر این بازی را با این عنوان خطاب کنیم، این یک شوخی و جک نیست.

اگر در این بازی امتیازات کافی را به دست آوریم شایسته حضور در لیگ قهرمانان هستیم و در غیر این صورت این شایستگی را نخواهیم داشت. قشنگ ترین اتفاق ممکن درباره این بازی این است که بعد از گذشت دو دقیقه از بازی 4-0 جلو باشیم اما این امکان پذیر نیست. ما باید آماده باشیم. میدلزبورو تیمی است که فوتبال بازی می کند. اگر به این تیم فرصت داده شود با توجه به بازیکنانی که در اختیار دارند فوتبال خوبی را انجام می دهند. آن ها می خواهند از فوتبال خود لذت ببرند. بازیکنانی میدلزبورو نه فشاری حس می کنند و نه امتیازی می خواهند، فقط می خواهند بازی خوبی را سپری کنند. ما در بدترین شرایط برای انجام یک بازی خوب نیستیم. همه می توانند مطمئن باشند که ما برای پیروزی در هر یارد زمین خواهیم جنگید.

میدلزبورو شانسی برای باقی ماندن در رقابت های لیگ برتر ندارد و این می تواند کار بازیکنان لیورپول را راحت تر کند.

 

7899

نظرات کاربران