کلوپ: برای امتیاز گرفتن از منچسترسیتی باید شجاعانه بازی کنیم

کلوپ: برای امتیاز گرفتن از منچسترسیتی باید شجاعانه بازی کنیم

765
18:18
17 آبان 1398
سرمربی لیورپول از اهمیت بازی با منچسترسیتی آگاه است.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در نشست خبری خودش پیش از بازی یکشنبه با منچسترسیتی ضمن تاکید بر اهمیت این بازی عنوان کرده تیمش برای شکست دادن سیتی باید شجاعانه بازی کند.

کلوپ گفته:«این بازی بزرگ و مهمی است اما در دو سال اخیر در مورد همه بازی های این دو تیم می گویند که مثل فینال است.بازی مهمی است اما نباید آن را بزرگتر از آن چیزی که است نشان داد. دو تیم بسیار خوب در آنفیلد به مصاف هم می روند. ۳ بازی اخیر دو تیم بسیار نزدیک بوده است.

برای امتیاز گرفتن مقابل تیمی چون منچسترسیتی باید شجاعانه بازی کرد. بازی خوب و جالبی خواهد شد. ما باید بهترین بازی خودمان را بکنیم و هواداران هم باید به ما کمک کنند. حتی افرادی که بیرون ورزشگاه خوراکی می فروشند هم باید بهترین عملکردشان را داشته باشند.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
لیورپولی دو آتیشه‌ی دهه هفتادی
اونجا تیمای بزرگ ته تهش نگرانی طرافدارشون اینه که تیم بد نتیجه نگیره ولی در اینجا اصن معلوم نیست سرمربی فردا هست یا نیست؟؟:/ تازه هر مربی هم که جدا شده از تیم سابقش شاکی شده و شکایت کرده :/
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۲۳
پاسخ
2
19
محمدهادی
تیمای پپ تیکی تاکای منظم تر و بهتری اجرا میکنن اما تیمای کلوپ دوست داشتنی ترند و برنامه معلومی دارند
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۳:۳۳
پاسخ
1
22
بارسلونا❤
بستگی داره دوست داشتنی بودن رو به چی ببینی ! برای من تیمی که زیباتر بازی میکنه دوست داشتنی تره و فرقی نداره چه رنگی باشه و لوگوی چه باشگاهی تنش باشه ... به نظر من سیتی و آژاکس زیباتر از لیورپول بازی می‌کنند
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۴۴
4
8