کلوپ تایید کرد؛ قبل از پیوستن به لیورپول پیشنهاد یک تیم بزرگ انگلیسی را رد کردم

کلوپ تایید کرد؛ قبل از پیوستن به لیورپول پیشنهاد یک تیم بزرگ انگلیسی را رد کردم

2730
16:43
19 آبان 1396
کلوپ پیشنهاد پیوستن به یک تیم بزرگ انگلیسی را رد کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول تایید کرد که قبل از آمدن به آنفیلد پیشنهاد یک تیم بزرگ و تاریخی انگلستان را رد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، کلوپ در سال 2015 بعد از کناره گیری از سمت خود در باشگاه دورتموند به لیورپول پیوست. حالا او می گوید که پیش از پیشنهاد لیورپول از یک تیم با عظمت انگلیسی پیشنهاد داشته و آن را رد کرده است.

به نقل از وبسایت گل، در زمانی که کلوپ، جایگزین براندان راجرز در لیورپول شد، منچستریونایتد زیر نظر فن خال نتایج خوبی کسب نمی کرد و چلسی نیز با مورینیو وضعیت خوبی نداشت. احتمال داشت که این دو باشگاه بعد از رفتن کلوپ از سیگنال ایدونا پارک به دنبال وی باشند. اما نهایتا کلوپ به لیورپول رفت. کلوپ طی گفت و گویی با خبرنگاران در این باره گفت:

چرا لیورپول را انتخاب کردم؟ من دو سال پیش نیز از یک تیم بزرگ در لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشتم، اما هیچ وقت نتوانستم با درک آن ها از فوتبال کنار بیایم. به نظرم آن ها فوتبال را نمی فهمیدند. اما وقتی که لیورپول زنگ زد، نمی دانم چه بگویم، فقط می دانم که تصمیم درستی گرفتم.

در همین راستا یکی از دوستان قدیمی کلوپ و جانشین او در باشگاه ماینز یعنی اکارد کراتزن نظر دیگری دارد. او در مصاحبه اخیر خود درباره کلوپ گفت:

لیورپول مقصد اصلی و مورد علاقه او نبود. یورگن آرزو داشت که روزی به انگلستان برود و باشگاه مورد علاقه اش نیز منچستر یونایتد است. او به من این چیز ها را گفت.

 

در حال حاضر شاگردان کلوپ با نوزده امتیاز در رده پنجم لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

 

4416

نظرات کاربران