کلوپ: در حال حاضر هیچ تیمی نمی تواند منچسترسیتی را مهار کند

کلوپ: در حال حاضر هیچ تیمی نمی تواند منچسترسیتی را مهار کند

2402
19:25
07 آذر 1396
کلوپ معتقد است که مهار سیتی در این برهه از فصل بسیار سخت است.

وبسایت رسمی برنامه نود - یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از این هراس دارد که قهرمان لیگ برتر در این لحظه مشخص شده باشد، اگر منچسترسیتی در فرم خوب خودش باقی بماند. 

به گزارش وبسایت نود، در هفته گذشته شاگردان گواردیولا در حالی که با یک گل از هادرسفیلد تاون عقب بودند، به پیروزی 2-1 رسیدند و اختلاف خود با تیم دوم جدول را به عدد هشت رساندند. 

به نقل از fourfourtwo،  کلوپ در این باره گفت:

من بازی مقابل هادرسفیلد تاون را مشاهده کردم و منچسترسیتی شایسته برد بود. در بازی قبل از آن نیز آن ها مقابل فاینورد به پیروزی رسیدند. پس آن ها می برند و تا زمانی که دیدار های خود را پیروز می شوند، کسی نمی تواند جلوی آن ها بایستد. اگر آن ها روزی متوقف شوند و دیگر تیم ها سر حال باشند، سپس می تواند فاصله امتیازی را کاهش داد. اما الان من به این چیزها توجه نمی کنم. نمی دانم اگر دیگر تیم ها چنین کاری انجام می دهند.

او در ادامه افزود:

ما می خواهیم که در بازی های آینده فقط سه امتیاز کسب کنیم. اما در حال حاضر نمی توانیم به سیتی برسیم. فاصله زیادی با آن ها داریم. اگر سیتی همینطور ادامه دهد، سپس هیچ تیمی فرصت دستیابی به جام قهرمانی را نخواهد داشت.

لیورپول در حال حاضر با بیست و سه امتیاز در رده ششم لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

 

 

 

 

4416

نظرات کاربران
سروش
برو بابا تو هم که کارت شده فقط تعریف از گواردیولا و سیتی . واقعا که در همون حد تیم های معمولی هستی . تیم های بزرگ مربیانی با تفکرات بزرگ میخاند . لیورپول اشتباه کرد تو را گرفت . به جای تعریف از یه تیم دیگه به فکر این باش که همون تیم رو شکست بدی
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱:۰۲
پاسخ
19
19
بابک توپچی
دقیقا حرف دلم رو زدی.این کارها رو میکنه که بهش میگن Loser
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۹:۵۳
9
14
man.utd
یورگن خان ، منچستر یونایتد میتونه جلوشونو بگیره ، البته اگه داورا و اتحادیه بذاره
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۲:۳۱
پاسخ
18
19
3☆☆4
درسته تا الان موفق بودن ولی ادامه دادنش خیلی سخته بخصوص تو انگلیس... قطعا سیتی امتیازات زیادی از دست خواهد داد
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲:۰۸
پاسخ
11
20
V
وقتی داوری پشت یه تیم باشه بقیه روحیه شون رو از دست میدن و فقط برای بازی آبرومندانه میان میدان.باعات مخالفم. با بازی خوب امتیاز نمیگیرید.همین لیورپول کلی بازی بوده که شایسته برد بودن ولی نه تنها نبردند بلکه باختن چون داور براشون پنالتی نمیگرفت یا گلهای آفسایدشون رو قبول نمیکرد یا حتی ضربه آزاد بی جهت.سیتی تیم خوبیه امسال ولی این خوب بودنشون به لطف کمکهای روحی داورهاست.اگه همین تیم 2تا بازی پشت هم امتیاز از دست میداد الان شاخ نبودند.مهمترین چیز تو فوتبال روحیه ست.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۰:۴۷
پاسخ
13
20
F.lampard
یکم غرورم خوب چیزیه.... یعنی ب این زودی وا دادید لک لک ها....
۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵:۴۹
پاسخ
11
22