کلوپ: صلاح فراتر از حد انتظار ظاهر شده است

کلوپ: صلاح فراتر از حد انتظار ظاهر شده است

1469
13:45
11 دی 1396
سرمربی لیورپول اعتراف کرده حتی او هم انتظار چنین عملکرد درخشانی را از سوی ستاره مصری تیمش نداشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول اعتراف کرده حتی او هم انتظار چنین عملکرد درخشانی را از سوی ستاره مصری تیمش نداشته است. 

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در آستانه بازی امروز تیمش مقابل برنلی به تمجید از محمد صلاح ۲۵ ساله که در این فصل موفق شده ۲۳ گل برای لیورپول بثمر برساند پرداخته است. 

کلوپ که در تابستان توانست صلاح را از آ اس رم بخرد به نقل از ESPN به خبرنگاران گفته:

آمار صلاح واقعا قابل توجه است و گل هایی هم که بثمر رسانده قابل توجه هستند. دوست دارم صحنه هایی که از بازی های قبلی لسترسیتی تماشا کرده بودیم را به شما نشان دهم. آن ها تا به حال شبیه گلی که صلاح بثمر رساند را دریافت نکرده بودند. او از نظر بدنی واقعا قوی است. گل دومش نشان داد که چقدر اعتماد بنفس بالایی دارد. مهاجمان زمانی که دوران خوبی را سپری می کنند می دانند موقعیت ها از راه خواهند رسید و نگران موقعیت های از دست رفته نمی شوند. 

از همان تابستان مشخص بود که صلاح با غیر قابل پیشبینی بودنش می تواند به ما کمک کند. او یک بازیکن بسیار هجومی با پای چپی فوق العاده است. صلاح مثل مانه می تواند در پست مهاجم نوک و یا شماره ۱۰ هم بازی کند. او همچنین می تواند در هر دو سمت زمین و همچنین پست شماره ۸ بازی کند. صلاح در این فصل در اکثر بازی ها شبیه مهاجم دوم بازی کرده و این به ما کمک کرده است چون باعث شده تیم غیر قابل پیشبینی تر شود. 

 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
سوران
در تحسين اين بشر،زبان عاجزه
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵:۴۰
پاسخ
0
17
ss
به امید روزی ک به تیم محبوبت رئال بیای و بدرخشی شک ندارم میتونی ستاره ای در حد کریس بشی
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶:۱۷
پاسخ
7
12