کلوپ: صلاح می تواند بهتر بازی کند

کلوپ: صلاح می تواند بهتر بازی کند

1252
12:12
30 مرداد 1397
یورگن کلوپ سرمربی لیورپول انتظارات زیادی از ستاره مصری خود محمد صلاح دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یورگن کلوپ سرمربی لیورپول انتظارات زیادی از ستاره مصری خود محمد صلاح دارد.

به گزارش وبسایت نود، روز گذشته لیورپول موفق شد با نتیجه 2-0 کریستال پالاس را شکست دهد و شش امتیازی شود. صلاح در صحنه اول موفق به کسب ضربه پنالتی شد و میلنر آن را تبدیل به گل کرد و گل دوم نیز با پاس او به مانه به دست آمد. با این حال کلوپ توقعات بیشتری از صلاح دارد. او به خبرنگاران گفت:

چیز خاصی در خصوص نمایش های فردی بازیکنان ندارم که بگویم، اما صلاح می تواند خیلی بهتر بازی کند. این واضح است. ما نیز می توانیم تیم بهتری داشته باشیم

او در ادامه افزود: کیفیت همیشه بهای خود را دارد. همینطور که این قاعده در مورد خودروها صادق است، در مورد بازیکن‌ها هم صدق می‌کند. حالا دیگر کسی از قیمت بالای فن‌دایک ایراد نمی‌گیرد.  او عاشق بازی در کنار بچه‌های ما است و این از هر چیز دیگری مهم‌تر است.
به نظرم می‌توانستیم بهتر کار کنیم ولی در عین حال انتظار داشتیم که پالاس تیمی قوی‌ باشد. آن‌ها با رویکرد تاکتیکی‌ خودشان به خوبی آشنا هستند و خیلی از توپ‌های بلند استفاده می‌کنند. حتی زمانی که تیم‌ها در حال گرم کردن بودند وقتی وین هنسی را دیدم پیش خودم گفتم مقابل این تیم کار سختی در پیش داریم. من کمتر مدافعی را می‌شناسم که بتواند مقابل کریستین بنتکه دفاع بدون اشتباه بکند اما فن‌دایک این کار را انجام داد.


کلوپ در ادامه‌ مصاحبه‌ خود گفت: در فاز تهاجمی من از بازی تیم‌مان خیلی راضی نبودم. ریتم و زمان‌بندی ما خوب نبود. هر 2 دفاع آخر ما باید بیشتر در فاز تهاجمی درگیر شوند و بازتر بازی کنند تا گزینه‌های بیشتری در اختیار بازیکنان دیگر قرار بگیرد. 

 

4416

نظرات کاربران