کلوپ: لیورپول شایسته قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر لیگ است

کلوپ: لیورپول شایسته قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر لیگ است

1057
21:50
22 اردیبهشت 1397
کلوپ اعتقاد دارد تیمش شایسته کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کلوپ اعتقاد دارد تیمش شایسته کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.

به گزارش وبسایت نود، لیورپول در حالی در هفته پایانی لیگ به مصاف برایتون می رود که تیم کلوپ با دو امتیاز برتری نسبت به چلسی، از شانس خیلی خوبی برای کسب سهمیه برخوردار است، کلوپ در مصاحبه اخیرش عنوان کرده تیمش شایسته حضور در بین 4 تیم برتر لیگ است:

فکر می کنم شایسته کسب سهمیه هستیم، اما هنوز کار تمام نشده و باید قدم آخر را برداریم. اگر این کار را نکنیم و چلسی قدم آخر را بردارد، آن ها شایسته کسب سهمیه هستند، قضیه به همین سادگی است. اما در مجموع با توجه به شرایط سخت کل فصل، بازیکنانم شایسته کسب سهمیه هستند. چلسی در بازی میان هفته، 5-6 تغییر در ترکیب داشت، اما این کار برای ما امکان پذیر نبود. بازیکنانم طی شش هفت هفته اخیر سخت تلاش کردند و جنگیدند، شرایط سختی داشتیم و حالا باید گام آخر را برداریم و این کار از عهده خودمان بر می آید چون قرار نیست کسی به ما کمک کند!

ترجیح می دادم می توانستیم زودتر کسب سهمیه را از طریق لیگ بدست آوریم، این را به دلایل مختلف می گویم، یکی از دلایلش خود لیگ قهرمانان است، به هر حال شرایط این طور است و اکنون باید در این مسابقه با برایتون بجنگیم تا سهمیه بگیریم. مشکلی نیست.

1878

نظرات کاربران
بهرام
همه‌ی ما شایسته اون جایگاهی هستیم که توش قرارداریم منچستر سیتی قهرمانی داشت یونایتد دومی تاتنهام سومی لیورپول هم چهارمی امیدوارم فصل بعد شایسته قهرمانی باشیم و قهرمان بشیم
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۳:۲۱
پاسخ
0
9