کلوپ: میان من و گواردیولا احترام متقابل وجود دارد

کلوپ: میان من و گواردیولا احترام متقابل وجود دارد

1476
23:01
16 آبان 1398
سرمربی لیورپول تاکید کرده رابطه خوبی با همتایش در منچسترسیتی دارد.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در آستانه بازی یکشنبه شب تیمش با منچسترسیتی عنوان کرده تنش لفظی که میان و پپ گواردیولا در این هفته در گرفت مربوط به گذشته است و طرفین احترام زیادی برای یکدیگر قائل هستند.

کلوپ به اسکای اسپورت گفته:«شرایط من و پپ یکسان است. دائما از ما در مورد دیگر تیم ها سوال پرسیده می شود و گاهی اوقات بدون اینکه فکر کنیم چیزی که در ذهن مان است را بر زبان می آوریم. گواردیولا به خوبی در مورد اظهاراتش توضیح داد و مشکلی وجود ندارد. نمی توانستم اظهارات گواردیولا را بدون جواب بگذارم ولی اگر به عقب برگردیم اشاره ای به مسئله خطاهای تاکتیکی نمی کردم.

زمان زیادی است که گواردیولا را می شناسم و احترام زیادی برای او قائلم. او بهترین مربی است و شکست دادن تیمش خیلی سخت است اما شانس بردن داریم. ما احترام زیادی برای تیم پپ قائل هستیم و می دانیم که آن ها هم برای ما احترام قائل هستند. سیتی فصل پیش در آنفیلد مثل همیشه بازی نکرد و سبک بازی خودش را تغییر داد و هیچ تیمی تا به حال اینقدر به تیم های من احترام نگذاشته بود.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
فوتبال فقط انگلیس
از طرف شما کاملا مشهوده ک احترام میگذارید و فقط راحبه تیم خودتون حرف میرنید ولی از طرف پپ اصلا احترام وجود نداره و فقط راجب تیمای دیگ حرف میزنه...بقول زلاتان پپ از نظر مربیگری فوق العادس ولی از نظر آدم بودن نه....بهترین سبک تیکی تاکای حال حاضر دنیا مال آژاکس ارین تن هاگه ک با بازیکنای درجه3این سبکو خیلی بهتر از بارسنولای پر ستاره ی پپ پیاده میکنه....
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۵۱
پاسخ
12
6
arya
واقعا پپ و کلوپ میتونن دوتا از بهترین الگوهای مربیگری باشن چه فنی چه اخلاقی
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۸:۵۵
پاسخ
0
8
رامین
دوست دارم همیشه قرمزا شکست بدن آبی هارو .. پس امیدوارم لهشون کنید
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۲:۲۵
پاسخ
11
33