کلوپ: نتیجه دربی منچستر چیزی را برای ما تغییر نمی دهد

کلوپ: نتیجه دربی منچستر چیزی را برای ما تغییر نمی دهد

713
19:59
08 اردیبهشت 1396
سرمربی لیورپول اعتقاد دارد نتیجه دربی منچستر تغییری در شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ایجاد نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول اعتقاد دارد نتیجه دربی منچستر تغییری در شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ایجاد نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در نشست خبری امروز خود عنوان کرد تساوی شب گذشته تیم های منچستری تغییری در وضعیت تیمش در راه کورس سهمیه لیگ قهرمانان ایجاد نکرده و شاگردانش باید روی کار خود تمرکز کنند. 

کلوپ به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

بازی شب گذشته چیز زیادی را برای ما تغییر نداد. همه چیز به خودمان بستگی دارد. باید روی بازی های خودمان تمرکز کنیم و تا جایی که امکان دارد برد کسب کنیم. کورس جالب و هیجان انگیزی شده و ما در میان آن قرار داریم. باید کار خودمان را در ۴ بازی باقی مانده انجام دهیم. 

نمی توانم نتایج بازی های گذشته را تغییر دهم. اگر مقابل واتفورد پیروز شویم که البته کار سختی است احتمالا به رده سوم می رسیم. بنابراین بهتر است روی این موضوع تمرکز کنیم. در دو بازی خارج از خانه اخیر خود پیروز شدیم اما مقابل پالاس نتیجه نگرفتیم. من دوباره بازی را تماشا کردم و ما موقعیت های زیادی داشتیم در حالی که خلق موقعیت مقابل پالاس آسان نیست. از این بازی درس می گیریم و در حال برنامه ریزی برای تقویت ترکیب خود هستیم. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران