کلین شیت عابدزاده‌ها پس از 20 سال

کلین شیت عابدزاده‌ها پس از 20 سال

11185
18:19
21 شهریور 1397
امیر عابدزاده در دیدار با ازبکستان موفق به کلین‌شیت شد تا فردی از خانواده عابدزاده پس از 20 سال در بازی ملی موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - امیر عابدزاده در دیدار با ازبکستان موفق به کلین‌شیت شد تا فردی از خانواده عابدزاده پس از 20 سال در بازی ملی موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شد.

به گزارش وب سایت نود، امیر عابدزاده فرزند احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان پرآوازه تاریخ فوتبال ایران در اردوهای اخیر تیم ملی حضور داشته و در دیدار با ازبکستان دومین دیدار ملی خود را انجام داد. این بازیکن قبل از جام جهانی، اولین بازی ملی خود را باز هم برابر ازبکستان تجربه کرد. امیر هر چند در آن بازی دروازه‌اش را بسته نگه داشت ولی یک نیمه بیشتر فرصت بازی پیدا نکرد و از آنجایی که برای ثبت کلین‌شیت حداقل 60 دقیقه بازی لازم است، کلین شیتی به نام سنگربان جوان تیم ملی ثبت نشد.

عابدزاده در اولین مسابقه پس از جام جهانی فرصت بازی پیدا کرد و این بار 90 دقیقه درون دروازه تیم ملی ایستاد و اولین کلین‌شیت ملی خود را رقم زد. احمدرضا عابدزاده با 34 کلین‌شیت دومین دروازه‌بان برتر تاریخ تیم ملی است. این دروازه‌بان در آخرین بازیهای ملی موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش نشد. آخرین کلین شیت احمدرضا عابدزاده در انتخابی جام‌جهانی 1998 در دیدار ایران و کویت ثبت شد.این بازی در تاریخ 10 مهر ۱۳۷۷ برگزار شد و با کلین‌شیت امیر عابدزاده پس از قریب 20 سال، عابدزاده‌ای دیگر موفق به کلین شیت در تیم ملی شد.

60610

نظرات کاربران
bikhial
دروازه بان خوبی نیست وهنوزامادگی برای تیم ملی نداره چندخروج اشتباه داشت که ممکن بود واسه تیم گرون تموم شه وگل بخوریم به نظرم هنوز زوده براش فیکس تیم ملی باشه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸:۵۱
پاسخ
31
10
پیروز
واقعا موندم چرا این دروازه بان دعوت میشه؟اشتباه به دفعات....حسینی،شیخ ویسی،فروزان، وباورکنیددروازه بان نساجی بهترازاینن.فقط چون لژیونره باید بیاد تیم ملی.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۲۰
پاسخ
41
12
حسینعلی
بهش بازی برسه میتونه خودشو نشون بده. بنظرم از حسینی که این فصل بازی نمی کنه بهتره
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۹:۴۴
پاسخ
28
66
احسان
أمير هرچي باشه باباش استقلالي اصيله
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۶:۵۰
52
13
مجیدتک
عابدزاده کجا تو کجا حتی سایه شم نمیشی.وجدانی خیلی بد میای بیرون
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳:۵۹
پاسخ
94
36
بابک
جلوی ازبکستان خوب بود ولی هنوز گلر کاملی نیست نیمه اول یه خروج عجیب کرد از دروازه که اگه مهاجم ازبک باهوش بود با یه چیپ دروازه رو باز میکرد! ادمین...
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۱۹
پاسخ
20
77