کمالوند:‌ امیدوارم با انگیزه مجیدی به المپیک برویم/ویلموتس با دو جلسه نمی‌تواند تیم را هجومی کند

کمالوند:‌ امیدوارم با انگیزه مجیدی به المپیک برویم/ویلموتس با دو جلسه نمی‌تواند تیم را هجومی کند

2214
21:27
28 خرداد 1398
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت:‌ امیدوارم با جوانی فرهاد مجیدی گره نرفتن به المپیک باز شود.

به گزارش وب‌سایت نود، فراز کمالوند که برای تماشای تمرین تیم امید رفته بود در پایان تمرین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو بازیکن پارس جنوبی در تیم امید حضور دارند و من هم برای دیدن آنها و هم دیدن فرهاد مجیدی آمدم مدت‌ها بود فرهاد را ندیده بودم. تیم خوبی داریم بازیکنان جوان هستند خود فرهاد مجیدی هم مربی جوانی است و من امیدوارم طلسم نرفتن به المپیک به دست یک جوان ایرانی شکسته شود. او در استقلال هم توانایی‌هایش را ثابت کرد و امیدوارم بتوانیم به المپیک برسیم.

وی در مورد تست از بازیکنان بومی شهر جم در بوشهر گفت: دیروز از ۳۰۰ بازیکن تست گرفتیم. هشت بازیکن از بین آن ۳۰۰ نفر را انتخاب کردیم که در شروع تمرینات‌مان از آنها استفاده خواهیم کرد. 

کمالوند در مورد جدایی برخی از بازیکنان از پارس جنوبی گفت: بازیکنانی که جدا شدند را هم می‌خواستیم اما براساس بودجه‌ خودمان کار می‌کنیم در فوتبال مهم این است که همدلی وجود داشته باشد الحمدالله در باشگاه پارس جنوبی هم این مسئله وجود دارد. مهندس رضاییان در رأس باشگاه قرار دارد از مردان خوشنام فوتبال است. سعی‌مان بر این است که روی همدلی و صمیمیت بازیکنان کار کنیم بازیکنان جوان انگیزه دارند. سعی می‌کنیم با همین جوانترها کار را پیش ببریم.

وی در مورد اینکه بیشتر بازیکنان را از لیگ یک جذب کرده است، گفت: خیلی نگران جدایی بازیکنان با تجربه نیستیم. سعی کردیم از جوانان حاضر در لیگ یک استفاده کنیم که آینده داشته باشند.  تا اینجای کار از جذب بازیکنان‌مان راضی هستم. 

سرمربی تیم  فوتبال پارس جنوبی در مورد اینکه نظرش در مورد عملکرد ویلموتس در دو بازی تیم ملی چیست، گفت: در مورد ویلموتس با دو بازی نمی‌شود صحبت کرد. به نظر شما در یک یا دو جلسه تمرین کسی می‌تواند تیم را هجومی کند؟ من این اعتقاد را ندارم. ویلموس را باید در درازمدت بررسی کرد یک مربی برای تأثیرگذاری حداقل به شش ماه زمان نیاز دارد. تا حرف‌ها و تاکتیکش جا بیافتد.

وی در مورد حضور فرهاد مجیدی در تیم امید گفت: فرهاد مجیدی باید از جایی شروع می‌کرد و فدراسیون فوتبال تصمیم خوبی در این مورد گرفت مثل تصمیم خوبی که در مورد وحید هاشمیان گرفته شد. این بازیکنان سال‌ها در تیم ملی بودند، پیراهن تیم ملی را پوشیده‌اند. مجیدی و هاشمیان هر دو لژیونر بودند. در باشگاه‌های بزرگی بازی کردند و جایی باید به آنها میدان داده شود. فدراسیون فوتبال تصمیم خوبی در این مورد گرفت. من اعتقادم بر این نیست که یک مربی باید ۲۰ سال در مربیگری تجربه کسب کند یک مربی هم که بعد از ۲۰ سال تجربه می‌آید قطعاً از یک جایی کارش را شروع کرده است. فدراسیون ریسکی کرده است ۴۰ سال است که با انواع و اقسام مربیان نتیجه‌ نگرفتیم مربیان خارجی  و با تجربه حال هم یک بار بگذارید یک مربی جوان بیاید. امیدوارم با انگیزه‌ای که مجیدی دارد این گره باز شود.

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
من ک خوشبینم ک ب المپیک صعود کنیم..چون شا_فرهاده داریم :-)
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵:۴۸
پاسخ
5
10
ساسان
کیروش قبل رفتنش تیم را هجومی کرده بود بازی های جام ملت ها را دیدیم و تعداد گل ایران
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵:۱۵
پاسخ
8
26
TT فراتر از باشگاه
شاید دو تا طرفدار که فقط جام جهانی ۲۰۱۸ یادشونه و الان بازیه تیم ملیو ببین فک کنن چه تیم هجومی رو فرمی داریم ولی این اشتباهه ما جلو کره مساوی شدیم چون اونا به سبک هجومی و متعادل ما عادت نداشتن ، مطمئن باشین اگه الان بیایم با همون روش باهاشون بازی کنیم میبازیم چون نکته ضعف در دفاع بسیار زیاد بود سبک کیروش رو دوست نداشتم ولی جلوی تیمای بزرگ ترس نداشتیم نمونش پرتغال که به خاطر نبردنش ناراحت بودیم
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳:۰۳
پاسخ
1
26
Mehranpirlo
من استقلالیم ولی یادم نمیاد مجیدی تو تیم بزرگ خارجی بازی کرده باشه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۰۴
پاسخ
20
14
سبزوار
ما هپ باور کردیم چه تیمی بزرگتر از استقلال؛ اره دلفین ها هم پرواز میکنن؛ ادمین ظاهرا با ما ..که نمیچاپی
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۰۱
4
3