کمالوند: تمرین نکردن بازیکنانم مشکلی برای بازی با پرسپولیس ایجاد نمی‌کند

کمالوند: تمرین نکردن بازیکنانم مشکلی برای بازی با پرسپولیس ایجاد نمی‌کند

2358
10:17
19 آذر 1396
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد که مشکلش با مسئولان این باشگاه فقط به مسائل مالی مربوط می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد که مشکلش با مسئولان این باشگاه فقط به مسائل مالی مربوط می‌شود.

به گزارش وب سایت نود، فراز کمالوند درباره رفع مشکلات تیم صنعت نفت آبادان و آغاز دوباره تمرینات این تیم پس از اعتصاب دو روزه بازیکنان، اظهار داشت: یکسری مشکلاتی در آبادان بود که به پشتیبانی و مسائل مالی برمی‌گشت. بازیکنان ما در چند وقت اخیر پولی نگرفته‌اند. این بچه‌ها همه از شهرهای مختلف جمع شده و در آبادان فوتبال بازی می‌کنند. ما باید مشکلات این بازیکنان را رفع و رجوع کنیم.

وی در ادامه افزود: آقای عیسی‌زاده (مدیرعامل باشگاه) روز گذشته با من صحبت کرد. او از من خواست که در آستانه بازی با پرسپولیس با بازیکنان صحبت کنم تا آنها به سر تمرین بیایند. من هم گفتم که اول باید مشکلات برطرف شود، چون به حد کافی بین بازیکنانم سر این مسئله «بد» شدم. مشکل من و باشگاه صنعت نفت فقط مسائل مالی است و ما مشکل دیگری با هم نداریم. آقای عیسی‌زاده هم قول داد که مشکلات تیم را حل کند. البته این دفعه قول مساعد داده‌اند که مشکلات برطرف شود.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با اشاره به دیدار فردای تیمش مقابل پرسپولیس، خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیم خوبی است. آنها قهرمان لیگ گذشته هستند و الان هم در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند. قطعاً بازی سختی است، اما ما هم صنعت نفت هستیم و بازیکنان خوبی داریم. در هفته‌های گذشته هم نتایج خوبی گرفتیم. مطمئناً می‌رویم که جلوی پرسپولیس یک بازی خوب و ان‌شاءالله با نتیجه را انجام بدهیم.

کمالوند در پاسخ به این پرسش که «آیا عدم برگزاری تمرینات صنعت نفت در روزهای گذشته مشکلی را برای این تیم مقابل پرسپولیس به وجود نمی‌آورد؟»، گفت: نه، ما پنج روز پیش بازی داشتیم. اگر حساب کنید، فقط یک جلسه تمرین مفید را از دست داده‌ایم.

 

2051

نظرات کاربران
حامد پرسپولیسی
تمرین میکردی ۴تا میخوردی وای به الان که اعتصاب کردین
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳:۴۲
پاسخ
13
30
مهدی کرمی الیگودرز
ی جور میگه ماهم صنعت نفت هستیم هرکی ندونه هرسال برای ۳ گانه داشتن میجنگیدن تهش آسانسور لیگ یک و لیگ برتر بودید آقای کمالوند صنعت نفت بودنتون به کنار مردانه بازی کنید و اتوبوس نچینید در پایان فوت ۱۴ کوهنورد مشهدی عزیز رو به همراه همشهری عزیزم آقای جوکار عزیز در اشترانکوه الیگودرز رو تسلیت میگم امیدوارم کسی زمستان رو برای کوهنوردی انتخاب نکنه
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰:۰۹
پاسخ
13
50
Mohammad 6+4=ss
شما فعلاً تیمو ببر تهران واسه یه اردو 10روزه ، آخه پرسپولیس باهاتون زیاد کار داره/....
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵:۴۰
پاسخ
8
76