کمالوند: داور در حق پرسپولیس نامردی کرد

کمالوند: داور در حق پرسپولیس نامردی کرد

7534
11:50
26 مهر 1396
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: زور پرسپولیس به الهلال نمی‌رسید اما داور در حقشان نامردی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: زور پرسپولیس به الهلال نمی‌رسید اما داور در حقشان نامردی کرد.

به گزارش وب سایت نود، فراز کمالوند درباره انتقادهای اخیر برخی از پیشکسوتان فوتبال آبادان به وی و تیمش گفت: متاسفانه هر کاری که انجام می‌دهیم برایش حرف درمی‌آورند و اگر در چند روز گذشته من صحبتی کردم یا واکنشی نشان دادم به این خاطر است که انتظار دارم همه چیز منصفانه باشد. این اتفاقات آدم را ناراحت می‌کند.

وی تاکید کرد: البته من از جو عمومی شهر آبادان راضی‌ام چون مردم انصافا به خوبی ما را حمایت می‌کنند. آنها با واقعیت آشنا هستند و سعی کردیم این محبت آنها را جبران کنیم و برای آبادان جایگاه آبرومندی در جدول کسب کنیم تا از این طریق مردم آبادان را که همه چیزشان فوتبال است به شرایط خوبی برسانیم.

کمالوند در پاسخ به این سؤال که آیا با مدیریت باشگاه مشکل دارد و یا از چیزی ناراحت است، عنوان کرد: من با عیسی‌زاده بیش از 15 سال است که رفیق هستم و کمتر مدیری بوده که با او اینقدر رفاقت داشته باشم. اتفاقا با کسی که مشکل ندارم همین عیسی‌زاهد است. من حرفم این است که باید از تیمی که دارای تماشاگر است حمایت شود اما عیسی‌زاده در آبادان تنهاست.

سرمربی نفت در پاسخ به این سؤال که مگر این باشگاه هیأت مدیره ندارد، گفت: بعد از اتفاقاتی که در هفته‌های اخیر رخ داده باید بگویم تیم ما دچار مشکل مالی است تا فصل گذشته این تیم در لیگ یک بازی می‌کرده و مشکلی بابت بودجه نداشته است. اما برای فصل جاری و با توجه به مصوبه مجلس اینکه نباید پولی به باشگاه‌های حرفه‌ای داده شود ما دچار مشکل جدی شده‌ایم و انتظار من کمک به تیم در این شرایط است.

کمالوند ادامه داد: آنجه که مهم است این است که در تیم نفت مربیان، بازیکنان، مدیریت و هواداران همه پشت هم هستیم. شاید عده‌آی از بیرون دنبال شانتاژ باشند اما این به تیم خدشه‌ای وارد نمی‌کند. یک عده‌ای هستند که همیشه منتقدند مثلا تا سال گذشته معترض بودند که چرا بازیکن خارجی این تیم نداردو حالا می‌گویند چرا به بازیکن خارجی وابسته هستید.این حرف واقعا کمدی است. بهترین خارجی‌های لیگ در تیم نفت آبادان هستند. ما بازیکن خارجی گرفته‌آیم که به آنان تکیه کنیم. ما به مردم آبادان قول داده‌ایم رتبه این تیم را در جدول تک رقمی کنیم و همه تلاش‌مان را برای این قول انجام می‌دهیم. آقای عیسی‌زاده هم تحولات خوبی در آبادان ایجاد کرده و از چمن خوب از تغییر شرایط ورزشگاه تختی که مسائلی است که باید به آن اشاره کنم.

سرمربی نفت آبادان تصریح کرد: لیگ ایران خیلی سخت شده است و اصلا قابل پیش‌بینی نیست. فوتبال‌ها به هم نزدیک است و همین کار تیم‌ها را سخت می‌کند.

وی در مورد بازی عقب افتاده این تیم با پرسپولیس گفت: روزی که بازی ما با پرسپولیس به تعویق افتاد من معترض نشدم. به طور کلی من نسبت به عقب افتادن بازی‌ها معترض نیستم و منافع ملی همیشه برایم ارجحیت داشته است. هم تیم ملی حق دارد به خاطر جام جهانی بازی‌های دوستانه برگزار کند و هم پرسپولیس حق داشت برای لیگ قهرمانان آسیا خود را آماده کند.

وی در خصوص بازی پرسپولیس مقابل الهلال گفت: پرسپولیس زورش به الهلال نمی‌رسید اما داور در حق‌شان نامردی کرد و پنالتی اشتباه گرفت. به نظرم پرسپولیس بازی دیروز را نباخت بلکه در همان بازی رفت کارش تمام شد. جبران نتیجه 4 بر صفر خیلی کار سختی است.

وی در پایان در مورد بازی فردا مقابل سیاه‌جامگان گفت: قطعا بازی سختی است. آن هم تیمی که مربی‌اش را عوض کرده دچار شرایط روحی متفاوتی است و ما هم باید حواس‌مان راجمع کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
رائول
واقعا زور پرسپولیس به الهلال نمی رسید. مثلا در ی صحنه، سلمان الفرج به راحتی سه تا از بازیکنای پرسپولیس رو دریبل کرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۱:۴۰
پاسخ
23
4
￵ارش
خخخ واقعا تنهایی فک کردی.خیلی ادم سطحی نگری هست تازه به ای نتیجه رسیدی دو تا بازی گروهی به چی فک میکردی.برو به فکر تیم خودت باش.اون لحظه ای که منشا سه نفرو دریبل کرد به چه نتیجه ای رسیدی .خیلی نابعه ای واقعا
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۲۷
1
7
ارش
پرسپولیس در دوبازی حذفی شرایط عادی نداشت .محرومیت و مصدومیت ها در بازی رفت کار دستمون داد و در بازی برگشت که دیدین نتیجه ۴ بر صفر و قضاوت یه طرفه داوری و عجولانه بازی کردن پرسپولیس به خاطر عوض کردن نتیجه همه دلیله
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸:۱۴
پاسخ
0
21
دختر پرسپوليسي
حق ٤٠ ميليون هوادار پرسپوليسي گردن هر دو تا داور بازي رفت و برگشت! انشالله خير نبينن ادمين بچاپ كه دلم خون شد
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸:۳۳
پاسخ
8
50
Amir
داداش جفت بازی هارو یه نفر قضاوت کرده.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۴:۴۵
10
0
بهاررر...
داور که نامردی کرد بماند! اگه به جای بیرانوند رادوشوویچ تو دروازه بود و به جای مسلمان بشار،حداقل بازی دیشبو می بردیم!
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲:۴۸
پاسخ
12
89
64
چی میگی , مهندس!! را بزاره بیرون???
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹:۴۸
37
10
پاس ن هتریک
درسته داوری بد لود امشب ینی درحده فاجعه.. ولی ما بازیه برگشت خودمون بد بودیم هرچن گل اوله الهلالم آفساید بود و ب اشتباه گل اعلام شد. ما باید برا دوره بعد آماده باشیم اینا تجربه میشن واسه پله های بعدیه موفقیت
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰:۳۹
پاسخ
6
88