کمالوند: نگرانی ما از سقوط نیست/ رئیس کمیته داوران حاضر به عذرخواهی از مردم نیست

کمالوند: نگرانی ما از سقوط نیست/ رئیس کمیته داوران حاضر به عذرخواهی از مردم نیست

4582
19:20
08 آبان 1398
سرمربی پارس جنوبی جم گفت: باید همانگونه که وزارت صمت و وزارت ورزش برای تیم‌هایشان هزینه می‌کنند، وزارت نفت هم کمک کند. امیدواریم با کمک مسئولان این مشکلات حل شود.

به گزارش وب‌سایت نود، فراز کمالوند عصر امروز در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر سپاهان اصفهان که از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه تختی شهر جم برگزار می‌شود، اظهار داشت: در ابتدا می‌خواهم در خصوص داوری صحبت کنیم و باید بگویم آش این قدر شور است که صدای دیگر مربیان هم در آمده است. صحبت‌های سرمربی پرسپولیس را هم امروز شنیدم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: کالدرون سرمربی پرسپولیس هم امروز در خصوص داوری صحبت کرده است. داوران خوب و سالمی داریم و فکر نمی‌کنم قصد و غرضی در کار داوران باشد. نتیجه بازی ما در مسابقه قبل تحت تاثیر داوری بود و گل سالم و دو پنالتی ما دیده نشد.

وی ادامه داد: من خطابم به رئیس کمیته داوران است. آقای ممبینی شش روز بعد از مسابقه هیچ اظهار نظری نکرده است. هواداران پارس جنوبی ناراحت هستند و هیچ عذرخواهی هم از مردم و هواداران تیم ما نشده است و انتظار داریم رئیس فدراسیون به موضوع ورود کند. بازی قبل اولین بار نبود که از داوری ضرر کردیم.

کمالوند با بیان اینکه سپاهان تیم قدرت‌مند و سرمربی با تجربه‌ای دارد بیان کرد: به روش بازی تیم سپاهان آشنایی داریم و امیدواریم بازیکنان‌مان تدابیر تاکتیکی را در زمین مسابقه پیاده کنند و بتوانیم هر سه امتیاز را در برابر سپاهان بگیریم.

وی با بیان اینکه همه از حواشی تیم ما مطلع هستند و راه عبور از این مشکلات این است که تمام مسئولان استانی از استاندار گرفته تا سایر مسئولان به مدیرعامل منطقه ویژه پارس برای رفع مشکلات تیم ما کمک کنند خاطرنشان کرد: تیمی در لیگ برتر نباید برای بلیت هواپیما مشکل داشته باشد آن هم در استانی که بخش عمده درآمد و انرژی کشور را تامین می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تاکید کرد: باید همانگونه که وزارت صمت و وزارت ورزش برای تیم‌هایشان هزینه می‌کنند، وزارت نفت هم کمک کند. امیدواریم با کمک مسئولان این مشکلات حل شود و پارس جنوبی با قدرت لیگ برتر را ادامه دهد.

وی با بیان اینکه چند سال در لیگ برتر بوده‌ام و هیچگاه تیم من در خطر سقوط هم نبوده است ابراز کرد: نگرانی ما از سقوط نیست، نگران مسائل و مشکلات هستیم و در داخل زمین مشکلی نداریم. باید فشارها از تیم ما برداشته شود. اگر فکر ما آزاد باشد می‌توانیم مشکلات را حل کنیم.

کمالوند با تاکید بر اینکه وزارت صمت، 7-6 تیم دارد و استقلال و پرسپولیس هم تحت پوشش وزارت ورزش و جوانان هستند خاطرنشان کرد: این وزارتخانه‌ها، چگونه برای تیم‌های تحت پوشش خود هزینه می‌کنند. همان راهکار را درخصوص پارس جنوبی هم انجام دهند. پارس جنوبی، امید و آرزوی یک شهر است و مردم جم به جز اینکه بازی‌های پارس را ببینند، تفریح دیگری ندارند و امیدوارم مسئولان کمک کنند تا مشکلات حل شود.

وی با بیان اینکه پارس جنوبی تیمی خوب است و نگرانی‌ای در خصوص سقوط به لیگ دسته اول ندارد گفت: باید فشارها از روی تیم ما برداشته شود هر چند نقاط ضعفی در تیم داریم اما اگر فکر ما درگیر موضوع‌های حاشیه‌ای نباشد می‌توانیم تیمی قوی‌تر داشته باشیم و نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

4416

نظرات کاربران
عدالتم ارزوست
وقتی از مافیای رسانه ای میگیم همینه که هفته گذشته شاهدش بودیم. استقلال بازی با فولاد , ماشین و مخصوصا نفت از داوری اسیب دید هیچ کس چیزی نگفت. بعد از 4 سال یه بار اشتباع داوری به نفعش شد همه ی رسانه بقیه چیزا فراموش کردن تموم تیترها شده اشتباه داوری بع سود استقلال ... والا اگه بازی متوقف نمیشد بخاطر برق پارس کم اورده بود و گل سوم و چهارم هم میخورد.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰:۰۰
پاسخ
65
10
علی
آنها فقط عذرخواهی به خاطر اتفاقات ناخواسته علیه سرخابی ها را بلد هستند.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۳۹
پاسخ
31
7
من
چرا کالدرون برای گفتن همین حرفها به کمیته انضباطی احضار شده؟
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳:۳۵
پاسخ
7
46
علی
تیمایی مثل پارس با همین امتیازا میتونن سند بقاشون امضا کنن حقشون اونم خیلی واضح ضایع شده حالا اگه کسی تایید کنه اونم صحنه های خیلی واضح رو حرف بدی نزده حالا هر کی میخواد باشه اونم چون تیم مربوطه رقیبشه حقشه اعتراض کنه واقعا اگه لین اتفاق برعکس میوفتاد تموم فدراسیون بسیج نمیشدن و اصلا داور شهامت میکرد عذرخواهی نکنه
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۲۱
پاسخ
2
34
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
داوری بازی پارس جنوبی و استقلال نشانه ی فاجعه در فوتبال ماست
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۴۷
پاسخ
6
47
بیچاره هوادار
«وزارت صمت و وزارت ورزش برای تیم‌هایشان هزینه می‌کنند،» خخخخخخ
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۵۰
پاسخ
54
11
مهراد
من موندم چرا پارسال گل آفساید که خوردین دادتون مقابل تیم پیروزی درنیومد چون این کمالوند طرفدار تیم پیروزی هستش همه به وحشت افتادن که نکنه باشگاه تاج قهرمان بشه میخوان ببرنش به حاشیه هفت مورد تو همین فصل داورا به ضرر باشگاه تاج سود زده فتحی هم که فقط همش باد هواست مرد عمل نیست که از حق باشگاه دفاع کنه و در آخر کمال جون مگه بابت اشتباهات علیه باشگاه تاج معزرت خواستن که بیان از تو عذرخواهی کنند
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۴۷
پاسخ
190
21
لیلای آبی
این هفت مورد که میگی همش توهم هایی هستن که تو کانال های استقلال میزنن عزیزم برو کارشناسی هارا ببین ..
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷:۴۴
3
40
صابخونه
این تعداد دیسلایک یعنی حق با شما دوچرخه سواراس
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۰۶
3
41
Abedi
کمک داور نزدیک صحنه میگه قبل از ضربه سر نوری یه بازیکن جلویی توپو سابونده و آفساید کاملا درسته ولی بعضیا لم دادن به مبل میگن گل درست بوده انتظار عذر خواهی هم دارن
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲:۲۱
پاسخ
157
15
دو ستاره ای که فقط لگو لباستان است
یعنی پروتر از شما خدا خلقت نکرده :)))))))))))))) توپ سه متر و نیم از سر همه رد شده رسیده به نوری بعد میگه سابونده خخخخخخخخخخخ متوهم های ششتایی
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲:۰۶
10
114
عماد
حالا سوال اینجاست که اگه این اتفاق واسه تیمای بزرگ میافتاد بازم همه سکوت میکردن ؟؟جلوی ظلم باید ایستاد ...چرا یه تیمی که از یه شهر کوچیک و کم جمعیت هستش باید حقش ضایع بشه؟
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۱۸
پاسخ
8
141
مهراد
شما زرنگ هستی برو از گل آفساید بودمیر احقاق حق کند پیروزی جونم. شهرستان آره تو گفتی ما باور کردیم
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶:۲۰
104
13