کمالوند: کرار نقش مسی در بارسا و رونالدو در رئال را برای ما دارد /کنار خط واکنش نشان دهم اخراج می شوم

کمالوند: کرار نقش مسی در بارسا و رونالدو در رئال را برای ما دارد /کنار خط واکنش نشان دهم اخراج می شوم

4149
19:55
22 دی 1396
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت، گفت: فقط یک جمله می‌گویم چه اتفاقی افتاد که دقیقه 96 بازیکن ما اخراج شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت، گفت: فقط یک جمله می‌گویم چه اتفاقی افتاد که دقیقه 96 بازیکن ما اخراج شد.

به گزارش وبسایت نود ، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی مقابل پارس جنوبی، گفت: اگر در مورد داوری صحبت کنیم بلافاصله کمیته انضباطی ما را فرا می‌خواند. فقط یک جمله می‌گویم چه اتفاقی افتاد که دقیقه 96 بازیکن ما اخراج شد.

وی افزود: من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم، چرا که در غیر این صورت ما را محروم می‌کنند ولی منتظر هستم ببینم اصفهانیان و حسن‌زاده چه واکنشی به اتفاقات این بازی دارند. ما در بازی قبل هم از داوری متضرر شدیم و امیدوارم به اعتراض‌مان رسیدگی شود.

سرمربی صنعت نفت در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفم که با این فوتبال رشد می‌کنیم شما بگو تیم سوم یا چهارم جدول هستی، اصلا تیم قهرمان جدول باشید، نیمه دوم بازی 20 دقیقه هم در جریان نبود، گلر حریف می‌افتاد و وقتی بلند می‌شد مدافع چپ زمین می‌خورد مدافع چپ بلند می‌شد مدافع راست زمین می خورد، دائم روی زمین می‌افتادند و می‌خوابیدند انگار ما با بحرین بازی می‌کردیم خدا پدر و مادر بحرین را بیامرزد، به بازی‌های اروپایی و بارسلونا نگاه کنید آیا کسی روی زمین می‌خوابد. فوتبال باید به این شکل باشد تا همه لذت ببرند این نوع بازی کردن چه لذتی دارد، در این بازی دو ضربه به سمت دروازه ما آمد که یکی از آنها گل شد. ما 4-3 موقعیت صد درصد داشتیم که متاسفانه از آنها استفاده نکردیم. نسبت به نتیجه راضی نیستم.

وی افزود: ما از بازیکنانمان برای جام حذفی حمایت می‌کنیم در این دیدار هم به کرار استراحت دادم،‌ بیشتر تمرکز ما روی جام حذفی است، ما در پایان فصل جایگاه تک‌رقمی در لیگ داریم و رده 6 و 7 یا 8 چندان فرقی نمی‌کند. تمام توانمان را مقابل استقلال می‌گذاریم تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیرم. اینکه مقابل تیم دوم یا سوم جدول که هفته‌ها صدرنشین بوده بتوانیم اینقدر یکطرفه بازی کنیم اتفاق بسیار خوبی است، متاسفانه در این دو هفته داوری‌ها یک مقدار ما را اذیت کرده است. کرار سوپراستار تیم ما است ، او نقش مسی در بارسلونا یا رونالدو در رئال را برای ما دارد، او تک ستاره تیم ما است و وقتی غیبت دارند از این مساله لطمه می‌خوریم باید از این بازیکن حمایت کنیم تا در جام حذفی بتوانیم از او بهره ببریم.

کمالوند یادآور شد: اینکه 90 دقیقه مقابل تیمی که در بالای جدول قرار دارد اینقدر خوب کار کنید راضی کننده است، اما از نتیجه راضی نیستیم، شخصیت خوبی پیدا کردیم، در گذشته شاید در زمین خودمان هم دفاع می‌کردیم اما اکنون هر تیمی جلوی ما بازی می‌کند با 10 نفر به دفاع می‌روند. اگر ما اشتباهات داوری نبود الان 8-7امتیاز بیشتر داشتیم نمونه این مساله بازی هفته قبل است که داور می‌توانست دو بار به بازیکن حریف کارت دوم را بدهم که این کار را نکرد و یا اینکه خطا روی شیمبا را پنالتی نگرفت. ما نمی‌خواهیمشلوغ‌کاری کنیم و از طریق قانونی اقدام کنیم. از اسماعیل حسن‌زاده، فریدون اسماعیلیان درخواست می کنم همانطور که بازیکن و مربی را جریمه می‌کنند با اشتباهات تاثیرگذار داوری هم برخورد کنند. ما امروز مستحق سه امتیاز بودیم و خدا را شکر که نباختیم.

سرمربی صنعت نفت در رابطه با اینکه چرا در کنار خط متانت به خرج می‌دهد و همین مساله باعث شده که داوری‌ها علیه صنعت نفت باشد اظهار داشت: چه کاری باید بکنم، اگر عکس‌العمل نشان دهم اخراج می‌شوم و دو بازی هم من را محروم می‌کنند، باید با علی عیسی‌زاده در این مورد صحبت کنیم. نباید برخوردها دوگانه باشد اینکه ما داور را لمس کنیم با اینکه تیم داوری این کار را انجام دهد آیاجریمه یکسانی در بر دارد ما همواره سعی می‌کنیم از چارچوب ادب خارج نشویم.

وی درمورد اینکه چرا میلاد جهانی را به عنوان یک وینگر چپ از زمین خارج کرد و به جای او سعید لطفی را به عنوان مدافع راست آورد، گفت: دلیل آوردن سعید خستگی میلاد بود، ما یک دفاع کناری رونده را وارد زمین کردیم و خیلی خوشحالیم که یک بازیکن مثل لطفی با این خصوصیت دارد که متاسفانه او هم خیلی زود با یک کارت قرمز اشتباه از زمین اخراج شد ، چند بازیکن ما هم سه اخطاره شدند و در بازی بعد کارمان مشکل است

 

1004

نظرات کاربران
******
بازی رو ببر چقدر سفسطه میبافی
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۴:۵۸
پاسخ
9
12
￵ارش
￵منکهر وقت ایشون رو میبینم یاد ادعاش میفتم که میگفت پرهوادارترین باشگاه ایرانیم .خخخخ
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۹:۲۲
پاسخ
11
15
y.m
آقای کمالوند عزیز همین بازی جام حذفی با پرسپولیس یادت رفته چقدر وقت کشی کردین اون موقع چرا مثال بحرین رو نمیزدین درمورد کرار هم باید تا آخر فصل منتظر موند بعد قضاوت کرد
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۴:۳۵
پاسخ
11
17
آبتین
والورده: مسی در بارسا نقش کرار را دارد در صنعت نفت زیدان : در تابستان رونالدو را با کرار جا به جا میکنیم 25 میلیون یرو هم سر میدهیم امری: نیمار 220 میلیون ارزش دارد فقط کرار از او گران تر است گواردیولا: تنها مانع بر سر راه دی بروینه برا توپ طلا کرار است مورینیو:فقط با کرار میشود به سیتی رسید مربی تیم ملی عراق : کرار را نمیشناسم!!!
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷:۳۲
پاسخ
10
32
داور دقت کن
واقعا این چ داوری هست همش ضد صنعت میگرفت شورشو دراوردن حق با کمالوند هست خیلی ب ضرر تیمش میگیرن داورا ضعیف هستن خیلی آبادان حقش بیشتر از این هست
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱:۲۸
پاسخ
5
17