کمال کامیابی‌نیا: خط گرفته بودند به پرسپولیس توهین کنند

کمال کامیابی‌نیا: خط گرفته بودند به پرسپولیس توهین کنند

7388
11:37
14 مرداد 1396
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: کسانی که در فرودگاه تبریز به آنها توهین کردند، برای این کارشان خط گرفته بودند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: کسانی که در فرودگاه تبریز به آنها توهین کردند، برای این کارشان خط گرفته بودند.

به گزارش وب سایت نود، کمال کامیابی‌نیا درباره شرایط پرسپولیس بعد از دو پیروزی در لیگ برتر گفت: خدا را شکر حالمان خوب است. دو هفته اول لیگ را با قدرت شروع کردیم و امیدوارم این روند ادامه یابد تا مدعی اصلی قهرمانی بمانیم.

وی در خصوص دیدار با تراکتورسازی تأکید کرد: بازی با تراکتور همیشه سخت بوده است. یحیی گل‌محمدی در این مدت تیم خوبی ساخته است که برابر ما خوب ظاهر شدند. خدا را شکر توانستیم دست پر از زمین خارج شویم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره گلزنی در دیدار مقابل تراکتورسازی به رادیو تهران گفت: من مدتی طولانی مصدوم بودم ولی خدا را شکر با شرایطی که پزشکان تیم ملی ایجاد کردند، به تدریج به شرایط مسابقه بازگشتم. امیدوارم در آینده بیشتر به تیمم کمک کنم.

کامیابی‌نیا خاطرنشان کرد: جا دارد از کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران تشکر ویژه کنم، چرا که وقتی جراحی کردم، فیزیوتراپی را زیر نظر میکائیل فیزیوتراپ آرژانتینی تیم ملی انجام دادم که آنها هم خوب کار کردند. از کادر فنی تیم ملی ممنونم که مصدومان را رها نکرد. من حتی زودتر از زمانی که پیش‌بینی شده بود زودتر به میادین فوتبال برگشتم.

وی در ادامه درباره توهین تماشاگران تراکتورسازی هنگام ورود پرسپولیس به تبریز در فرودگاه گفت: آنها هواداران واقعی تراکتور نبودند و از جایی خط گرفته بودند. الفاظی که این افراد به کار می‌بردند، در شأن تراکتورسازی و تبریز نبود. آنها حتی به هادی نوروزی و محمود خوردبین بی‌احترامی می‌کردند. برای نیروی انتظامی حاضر در فرودگاه هم متأسفم که کاری نکردند در حالی که زن و بچه مردم در آن محل حضور داشتند. البته با پیگیری‌های نیروی انتظامی در ادامه توانستیم راحت سوار اتوبوس شویم و فرودگاه را ترک کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص گلزنی گادوین منشا گفت: خوشبختانه اسکلت تیم حفظ شده است و سه تا چهار بازیکن جدید هم گرفته‌ایم که به کارمان می‌آیند. منشا هم می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر به ما خیلی کمک کند.

کامیابی‌نیا در پاسخ به سؤالی درباره عملکرد مهدی طارمی هم گفت: ما یک تیم هستیم و همه باید به هم کمک کنیم. مهدی در اردوهای بدنسازی حضور نداشت ولی به تدریج شرایط مسابقه را پیدا می‌کند. مهدی هم می‌تواند به ما کمک زیادی کند.

وی با اشاره به دیدار بعدی پرسپولیس مقابل نفت تهران تأکید کرد: کمتر کسی فکر می‌کرد تیمی که یک هفته مانده به شروع لیگ سرمربی عوض کند، چهار امتیاز بگیرد. ما نفت را دستکم نمی‌گیریم و تمام تمرکزمان روی کسب سه امتیاز است. می‌خواهیم با کسب حداکثر امتیاز در لیگ برتر به مصاف الأهلی عربستان برویم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره احتمال حضورش در تیم ملی و جام جهانی روسیه گفت: بازیکنان خوبی در تیم ملی هستند و برای همین شرایط سخت است. امیدوارم بتوانم این روند را ادامه بدهم. مسابقات خیلی فشرده است و باید آنقدر خوب زندگی کرد تا دچار مصدومیت نشویم. امیدوارم با تلاش و کوشش، مسافر جام‌جهانی باشم.

 

2051

نظرات کاربران
ترکتور کبیر
فداتون بشم با میاییم تهران چرا فوش میدن تماشاگرا .....پس شما هم انتظار دیگه ای نداشته باشین
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳:۰۲
پاسخ
63
8
یاشاسین لرستان
جناب این توجیه کردنها براتون فایده نداره فرهنگ فوتبال رو ندارید همه هم اینو میدونن هر بازی هم یه بهانه جور می کنید پارسال هم من یادمه درگیری ایجاد کردید و خوب یادم هست هفته قبل فوت نوروزی که تبری اومده بودن به هادی نوروزی فحاشی کردید بعد فوتش هم همین کار رو دارید می کنید این کارها فقط باعث میشه خودتون زیر سوال برید. الان هم ته جدول حضور دارید اگر نیم نگاهی به جدول داشته باشید!!!
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷:۱۶
2
9
خطاب به بالایی
تراکتوری هیچ وقت خودتون را با هواداران پرسپولیس مقایسه نکنید اگر به فحش باشه که همه تیم هامیدن کجاهواداران پرسپولیس به کسی که دستش از دنیا کوتاهه بی حرمتی کردن تیمتون از اون سالی که امده با خودش کلی حاشیه اورده از صندلیهای که مشکنید تا کتک زدن داور وفحاشی به بزرگان پرسپولیس وهادی کاپیتان عزیزمادست پیش میگیرید که پس نیفتیدمتاسفم براتون.ادمین چاکریم بچاپ
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵:۴۲
3
11
امیر66
جواب این توهینهاشون را با برددلچسب دادیم عشق هست برانکو وارتش سرخ قهرمانمون
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲:۵۴
پاسخ
4
55
10-10-3
ایشاللا همیشه توهین کنن همیشم ما ببریم خیالی نیست
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴:۰۰
پاسخ
6
46
پرسپولیسیم تا ابد
دمتون گرم جواب حاشیه بیرون زمین رو تو زمین دادین. همیشه باید با فوتبال حرف زد نه اعتراض و حاشیه و شومن بازی.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶:۳۲
پاسخ
7
96
تیم ملی 99
فحاشی ها سنگ پراکنی ها لیزر و حمله به تماشاگران تیم های میهمان هم در شان تیم پرسپولیس وتهران نیست ! امیدوارم نیروی انتظامی تماشاگر نماهای خاطی همه تیم هارو دستگیر و مادام العمر از ورود به ورزشگاه محروم کنه بلکه فرهنگ فوتبال ما ارتقا پیداکنه
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰:۵۶
پاسخ
90
13
M.bap
تو تهران و داخل ورزشگاه به هوادار کدوم تیم حمله شده!؟اصلا تا الان پیش اومده که مامورا هوادار شهرستانی رو ببرن بیرون!؟شاید بیرون بین چندتا هوادار بحثی پیش اومده باشه ولی کی سنگ اوردن تو ورزشگاه آخه!؟
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۵:۵۸
2
14
تیـــــم مــــلی 99
شما اگر فرهنگ داشتی با آیدی دیگران کامنت نمیذاشتی الان هم ته جدول رو نگکاه کن هر دو تیمش متعلق به شهر شما هستن با درگیری میخواستید نتیجه بگیرید الان ته جدول هستید فرهنگ چیز خوبی است که شما ندارید هدفتون هم مسئل غیر فوتبالی است چیزایی که خودتون میدانید چیه. کارای اون روزتون اثبات کرد نباید در لیگ برتر و دسته یک و دو جاییی داشته باشبد همین یه مورد رو نگاه کن با اسم بنده میاد کامنت میذاره!!! دیگه خودتون ببینید فرهنگ اینها چیه!!! خودش گلدی لیگ یک در انتظارتونه سلام کن به لیگ یه ته جدولی
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۳:۴۰
5
17
زنجان لی
آقای کامیابی نیا یادت نره تو کدوم شهر و باشگاه بزرگ شدی .... تو باید بخاطر تیم امید بیس چهار ساعته عذاب وجدان داشته باشی....حرف نزن ادمین دمت گرم
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰:۴۴
پاسخ
114
11
M.bap
اولا که تو اون اتفاق خیلیا مقصر بودن و شاید آخریش کمال باشه،ثانیا الان تو این چند ساله تیم ملی امید همش داره قهرمان میشه!؟مگه همین امسال استقلال با ندادن بازیکناش کم ضربه ای به تیم امید زد!؟
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷:۵۹
1
14
بچه محله امام رضا
ای جونم کمال انشالله زودتر برگردی به ترکیب که وقتی هستی اون وسط خیالمون راحت میشه .. مرسی بابت گل قشنگت..به امید قهرمانی پیاپی در لیگ٫حذفی٫آسیا شک نکن با این تیم میشه..
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱:۵۵
پاسخ
5
99
هرو
شما بازی تون انجام بده لازم نیست در مورد تماشاگر ها نظر بدی این همه شعار در بازی های ملی داده میشه، چرا کسی جیکش در نمیاد
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱:۲۳
پاسخ
139
8
Makulu
خودت میگی شعار ولی تبریزی ها خیلی راحت فحاشی می کردن اگه شما رو تا آخر فصل محروم کنن بازم کمه آخه توهین به کسی که دستش از این دنیا کوتاهه چه منفعتی برای شما داره من خودم ترکم ولی اون روز که با دوستم رفته بودیم بازی رو ببینیم از خجالت آب شدم ادمین بچاپ اگه بی‌طرفی
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸:۲۳
3
15
فرشاد
میدونی اخه همون کسایی که جرعت نمیکنن پرسپولیسیایی که با نارنجک زدن روی نیمکت تراکتور در ازادی ترس داشتن بگن اونا هوادار پرسپولیسی بودن همونا راجع به تراکتور نظر میدن.مرد حسابی 50000 هوادار به اون زیبایی توی استادیوم تراکتور را تشویق کردن.چی میگی تو.هنوز داغون کردن اتوبوس شرکت واحدها یادمون هست.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶:۲۳
13
8
راشا
نمیدونم چرا هیچکس شهامت نداره رسما بگه اینها طرفدار تراکتور بودن.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰:۴۱
پاسخ
12
129
محسن
شما چرا اصرار داری بگی اینا طرفدار تراکتور بودند.بنظرمن اینا اصلا طرفدار نبودند به سری ادم اجاره یی بودند
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴:۵۴
15
1
jaber
ورزش کشور داره به کدامی سمت هدایت میشه -- می خواستن نتیجه رو بیرون زمین تغییر بدن اما باید اینو بدونن پرسپولیس ها با غیرتن و با جونو دل واسه هوادارها مایع می زارن
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲:۴۵
پاسخ
9
113
امیر پرسپولیسی
کمال گتوزو تو بهترین هافبک دفاعی ایرانی
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹:۴۹
پاسخ
14
117
ششعلی
چه ترسی آمده سراغ بعضی ها از طرف منشا و طارمی. خدا کنه تا هفته دهم منصوریان تیم مورد علاقشو پیدا کنه.خخ
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳:۵۶
پاسخ
7
124
استقلال
دربی را توهر شرایطی بازنده این میگی نه نگاه کن
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۸:۱۲
17
1
ارتش مرغ
خط ثابت گرفته بدن یا همراه
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲:۴۲
پاسخ
152
15
امیر مشهدی
در جواب بالایی:نمک!!!!شما فعلا یک امتیازو داشته باش.آقایون hero نباد بحرفن اینروزا!!!!خخخخخخخ.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶:۲۸
0
21
امیر
نمکدون.گرفته بودن.نه گرفته بدن.کلاس چندی عمو.هنوز درستون به اینجا نرسیده؟
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۳:۵۷
2
23
رها
یخ نکنی نمکدون......
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۱:۴۲
2
24