کمندانی: در پدیده در حق من کم‌لطفی و نامهربانی شد

کمندانی: در پدیده در حق من کم‌لطفی و نامهربانی شد

1511
11:42
26 اردیبهشت 1397
هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان در هفدهمین دوره لیگ برتر گفت: برای انتخاب تیم فصل آینده‌ام هرگز عجله نخواهم کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان در هفدهمین دوره لیگ برتر گفت: برای انتخاب تیم فصل آینده‌ام هرگز عجله نخواهم کرد.

به گزارش وب سایت نود، میلاد کمندانی در مورد وضعیت قراردادش با باشگاه پدیده خراسان گفت: قرارداد من به پایان رسیده و فعلاً هم ترجیح می‌دهم تمرکزی روی فوتبال نداشته باشم. فعلاً هم با هیچ تیمی صحبت نکرده‌ام و چند روز است استراحت می‌کنم تا یک تصمیم عاقلانه بگیرم.

وی که فصل گذشته در بعضی از بازی‌های پدیده نیمکت‌نشین بود در این خصوص خاطر نشان کرد: من از پرسپولیس جدا شدم که بتوانم بیشتر بازی کنم، اما فکر می‌کنم عجولانه تصمیم گرفتم. در این دو سال که برای پدیده بازی کردم یاد گرفتم که هیچ‌وقت در تصمیم‌گیری عجله نکنم و برای فصل بعد هم قطعاً عجله نخواهم کرد. متأسفانه در این تیم در حق من کم‌لطفی و نامهربانی شد و خیلی در این مدت به من سخت گذشت.

کمندانی در پاسخ به این پرسش که آیا از رضا مهاجری ناراحت است، تصریح کرد: من دوست ندارم از گذشته حرف بزنم یا نام شخص خاصی را بیاورم. حتی فصل قبل هم هیچ مصاحبه‌ای در مورد این نامهربانی‌ها که در حق من صورت گرفت، انجام ندادم. فقط می‌خواهم از این دو سال گذشته درس بگیرم و در انتخاب تیم فصل آینده‌ام عجله نکنم.

 

2051

نظرات کاربران
محمدرضا
این خیلی هافبک خوبی بود به نظر من همه بازیهای عالیی که پرسپولیس سال اول برانکو انجام میداد بخاطر استفاده از کمندانی بود چون قد کوتاهی داشت خیلی خوب مانور میداد.یه چیز تو مایه های شریفات.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹:۲۸
پاسخ
7
2