کمپانی: کار کردن با گواردیولا مثل رفتن به دانشگاه است

کمپانی: کار کردن با گواردیولا مثل رفتن به دانشگاه است

2972
00:25
08 اسفند 1396
کاپیتان منچسترسیتی به تمجید از سرمربی این تیم پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان منچسترسیتی به تمجید از سرمربی این تیم پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، وینسنت کمپانی که روز یکشنبه موفق شد جام اتحادیه را بالای سر ببرد در جدیدترین مصاحبه خود به تمجید از پپ گواردیولا که منچسترسیتی تحت هدایت او توانسته با ۱۳ امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد پرداخته است. 

کمپانی به رادیو تاک اسپورت انگلیس گفته:

گواردیولا پرشور و خستگی ناپذیر است. او هیچ وقت راضی نمی شود و مطمئنم در تمرین بعدی به ما درباره اشتباهات مان در بازی با آرسنال صحبت خواهد کرد. روش آمادگی سازی ما همیشه یکسان است و فرقی نمی کند حریف چه تیمی باشد. پپ اطلاعات زیادی را به ما منتقل کند و یکی از توانایی های او انتقال این اطلاعات به بازیکنان با بهترین روش است.

ما همیشه احساس می کنیم نسبت به حریف برتر هستیم و علت آن هم اطلاعات ریزی است که گواردیولا در اختیار ما قرار داده است. کار کردن با گواردیولا را با رفتن به دانشگاه مقایسه می کنم. انگار که برای ۱۰ سال به دانشگاه رفتید. روزی نیست که چیز جدیدی یاد نگیریم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
محمود
یادمه دنی الوز هم زمانیکه تو بارسا بود همینو میگفت و دقیقا همین حرف رو میزد که پپ جوری با ما حرف میزنه که ماقبل بازی فک میکردیم ۳بر۰ از حریف جلو هستیم و با یک قدرت زیاد به مصاف حریفا میرفتیم دقیقا همین حرفو الان کمپانی داره میزنه ما همیشه احساس میکنیم از حریف برتر هستیم....پپ فوق العاده است این مرد ادیسونی هست تو فوتبال برا خودش
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۵:۳۰
پاسخ
39
37
پپ گواردیولای کبیر
جالبه تمامی بازیکنانی که با گواردیولا کار کردن چه در بارسلونا چه بایرن مونیخ چه من سیتی از اون بعنوان بهترین مربی عمرشون یاد بردن و حتی قیصر فوتبال آلمان بکن بائر دوران حضور پپ در بایرن رو بهترین دوران این باشگاه از لحاظ فوتبال جذاب و تماشاگر پسند میدونست اونوقت یه عده پنالدو فَن همسن و سال مستاجر میان از پپ انتقاد می کنند که در بایرن کاری نکرده..!
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۳:۲۷
پاسخ
63
61
خلیل
از اسم کاربریت معلومه نباید زیاد جدیت گرفت:)
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹:۵۰
14
26