کمپ‌های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه‌های درفشی‌فر و کمپ مرحوم حجازی احداث می‌شود

کمپ‌های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه‌های درفشی‌فر و کمپ مرحوم حجازی احداث می‌شود

4416
11:43
21 شهریور 1397
رضا گل‌محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که کمپ‌های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه‌های درفشی‌فر و کمپ مرحوم حجازی احداث خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رضا گل‌محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که کمپ‌های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه‌های درفشی‌فر و کمپ مرحوم حجازی احداث خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران درباره دستور وزیر ورزش و جوانان برای ساخت آکادمی تمرینی برای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با حمایت بخش خصوصی تصریح کرد‌: این پروژه‌ها از سال 88 آغاز شد که ابتدا با رکورد مواجه شده، اما روند کار از سه سال پیش با 22 میلیارد تومان تسریع شد و به پایان رسید. 18 پروژه عمرانی در هفته دولت افتتاح شد که افتتاح چهار پروژه به بعد از دهه اول محرم موکول شد. فکر می‌کنم این 18 پروژه تحول خوبی در سرانه ورزشی ایجاد شود.

رضا گل‌محمدی خاطرنشان کرد: سلطانی‌فر دستور داد آکادمی‌هایی برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ساخته شود که ما مکان‌ها را در اختیار گذاشتیم. قرار است کمپ‌ها در ورزشگاه درفشی‌فر برای پرسپولیس و ورزشگاه مرغوبکار یا همان کمپ مرحوم حجازی برای استقلال احداث شود. امیدوارم همه نیازهای تمرینی دو تیم در این مکان‌ها برطرف شده و از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این آکادمی‌ها ساخته شده است یا خیر، اظهار داشت: خیر. این کمپ‌ها آماده نیستند،‌ بلکه دستور ساخته شدن آنها داده شد. دو مکان در اختیار دو باشگاه قرار دادیم. این دو مکان گنجایشی برای مکان‌های مورد نیاز باشگاه‌ها است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، در مورد اینکه برنامه‌های مدونی برای ساخت این آکادمی‌ها در نظر گرفته شده است یا خیر، گفت: از این بابت اطلاعی ندارم. از کم و کیف کارها مطلع هستم، اما چون این باشگاه‌ها مستقیماً زیر نظر مجمع باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اداره می‌شود، باید از اعضای این مجمع سوال کنید.

2051

 

نظرات کاربران
داداش
یک مورد اینکه استقلال خودش کمپ حجازی رو از اول ساخته!پس منتی نیست که به استقلال داریم میدیم اگه میتونن یه جای دیگه رو بدهند مثل پرسپولیس؟!!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۲۴
پاسخ
3
5
خطاب به "شازده آبی"
عمو جون شما که تخصص شیش تایی شدن تو آسیا رو دارید بهتره که بجای کمپ ؛ براتون چادر بزنن آره عمویی ضمنا کپی کردن که تخصص باشگاه شیش تایی هاست ، هنوز تقلب کردنهای داچعلی و شوفرتون از دست پرفسور برانکو تو اذهان همه هست: منمممم میخوااااااااااام منمممم میخوااااااااااام
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۵۲
پاسخ
17
16
حسن
شفر از رو دست برانچهار کپی میکنه خخخخ وای خدا ترکیدم از خنده جوک سال و گفتی برانکو شما تا دید شفر میگه المان فلان و بسار اومد گفت کرواسی هم فلان یادمه برای تیم ملی هم دنبال مربی میگشت میخواست دالیچ و بیاره جای کیروش بسه خجالت بکشید ادمین بچاپ
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹:۲۱
6
4
6در4 دسته 3 ای
داداش اینا کلا توهم دارن تاریخشون کلا با تقلبه بعد میان حرف از کپی و تقلب میزنن هرچی بازیکن هرسال میخرن آخرم هیچی نمیشن بعد به برانکو میگن حاظری خور داداش برانکو اینارو بد سوزونده ۶تاییارو
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۲۵
4
4
ويترين خالي ها
ساخت كمپ بشرطي خوب است كه ناعدالتي در آن بوجود نيايد مثلا يك كمپ امكاناتش مجهز تر از آن يكي نباشد .. مثلا چند سال پيش ورزشگاهشهيد كاظمي كه مجهز و با امكانات خوي بود را از استقلال گرفتن و به پرسپوليس دادن..!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹:۰۳
پاسخ
24
34
....
مهندس احمد ظاهرا ذهن شما یاری نمیکنه.از سالها قبل و قبل از اینکه قرعه کشی انجام بشه ورزشگاه شهید کاظمی به اسم استقلال بود،اما با لابی پرسپولیس،شهرداری و وزارت گفتن مراسم میگیریم و طی قرعه مشخص میکنیم،از اونجا که هیئت مدیر و مدیرعامل باشگاه ها از طریق وزارت انتخاب میشه مدیران استقلال مثل همیشه لال شدن و اعتراضی نکردن.و قرعه کشی شد.ورزشگاه با امکانات خیلی بهتر و موقعیت خیلی بهتر رو از استقلال گرفتند دادن پرسپولیس.برو یکم تحقیق کن قبل از حرف زدن
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۲۷
1
7
احمد
مهندس اگه حافظه ت یاریت کنه، زمانی که شهرداری قرار بود ورشگاه امام رضا و شهیدکاظمی رو به دوتیم پرسپولیس و استقلال بده قرعه کشی کردن و ورزشگاه شهید کاظمی به پرسپولیس رسید.دقت کن "با حضور نماینده های دو باشگاه"
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۱۰
10
16
شازده آبی
شد ما یه کار کنیم سریع کپی نشه؟؟؟؟؟؟ اه چارپولیسو چه به آکادمی. اگ ساختار تیمی داشت که بازیکن پرورش میداد. برانکو با وجودی که نمیتونه بازیکن بخره فقط همون یازده تا بازیکنو بازی میده. خب چرا از پایه ها استفاده نمیکنی؟؟؟؟؟؟ چرا استعداد یابی نمیکنی؟؟؟ همش دنبال حاضری خوری هستن!!!! من هرچی یادمه چارپولیس با همینا داره بازی میکنه. دقیقه 90 و 94 هم شایان مصلح و علوان زاده رو میاره تا بگه تعویض هم می کنه (البته اگه کامیابی نیا کتفش در نره). خخخخخ
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۸:۳۸
پاسخ
34
29
دامون
من نفهميدم مرغوبكار يا كمپ حجازي؟؟؟ ظاهرا آقاي مدير كل هنوز نميدونن اين دو تا مجموعه كيلومترها از هم فاصله داره و جدا از هم هستند!!!!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲:۳۰
0
10
عماد
آها پس تازه دستورشو دادن ایشالا 20/30 سال دیگه تکمیل میشه)))
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۴۸
پاسخ
2
58