کمک ۸۰ هزار دلاری بیرانوند برای پرداخت پول کالدرون

کمک ۸۰ هزار دلاری بیرانوند برای پرداخت پول کالدرون

10273
15:55
19 آذر 1398
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید اگر مدیران این باشگاه برای تامین مطالبات سرمربی تیم‌شان مشکل داشته باشند حاضر است بخشی از پول کالدرون را به باشگاه قرض بدهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، پس از جدایی آندرا استراماچونی از استقلال به خاطر دریافت نکردن مطالبات مالی‌اش، این نگرانی در بین هواداران پرسپولیس ایجاد شد که شاید کالدرون نیز که حالا ۱۱۰ هزار دلار از قسط اولش طلبکار است به خاطر دریافت نکردن مطالباتش پرسپولیس را ترک کند. در همین رابطه حتی محمدحسن انصاری‌فرد به ایسنا گفته است پرسپولیسی‌ها باید ۱۱۰ هزار دلار طی چند روز آینده به سرمربی تیم‌شان پرداخت کنند تا نگرانی‌ها برطرف شود. البته سرمربی پرسپولیس هم در آخرین اظهار نظر خود درباره این موضوع پایان نیم فصل را به عنوان مهلت نهایی برای حل مشکلات مالی‌اش تعیین کرده است.

در همین رابطه علیرضا بیرانوند، عنوان کرد: ما اجازه نمی‌دهیم سرمربی تیم‌مان به خاطر مشکلات مالی جدا شود. مطمئنا آقای محمدحسن انصاری فرد تلاش خواهد کرد تا مطالبات سرمربی تیم را فراهم کند. امیدواریم این اتفاق رخ بدهد تا مشکلی برای تیم ما به وجود نیاید.

وی افزود: البته اگر باشگاه برای تامین مطالبات مالی آقای کالدرون مشکل داشت و نتوانست آن را تامین کند من می توانم ۸۰ هزار دلار آن را به عنوان قرض در اختیار باشگاه قرار بدهم و بعدا که مشکلات حل شد پولم را پس بگیرم. با این کار می‌خواهم کمکی به باشگاه کرده باشم تا بتوانند مطالبات سرمربی تیم را بدون مشکل پرداخت کنند.

2051

نظرات کاربران
پسر سرخ
هوچی گرها یاد بگیرن. نه وزیر نه سفیر. پرسپولیس با همه تیم ها فرق داره.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۰۱
پاسخ
26
270
دوست
درود بر تو غیور پرسپولیسی، بی خود نیست توی 4 سال 7 جام+نایب قهرمانی ایران+نایب قهرمانی آسیا بدست اومد، و البته یکدلی و صبوری هواداران پرسپولیس کبیر
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۴۷
پاسخ
19
237
احسان مهربان
بعضی ها یاد بگیرن
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۳۰
پاسخ
13
216
پرهام
دمت گرم
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱:۳۵
پاسخ
8
210
امین طولابی
افتخار ما خرم ابادیایی دمت گرم وقتی میگیم غیرت،معنیش اینه نه داد زدن سر داور و کارت بیخود گرفتن
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳:۱۱
پاسخ
14
213
Alireza
درود، درد بلات بخوره سر بعضی ها، که فقط شعار میدن، حداقل تو پرسپولیس بازیکن های باشرف و باغیرتی مثل تو پیدا میشن ولی در رنگ های دیگه فقط شعار دیده میشه..
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲:۰۵
پاسخ
10
172
صابخونه
ممنون از بیرانوند.. اما تهیه پول یه مشکله... انتقالش به حساب کالدرون یه مشکل بزرگتر... قدیما میگفتیم ((هست اما کم هست...)) امروز باید(( بگیم هست جاش نیست...))
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹:۵۶
پاسخ
5
113
فرهاد
باشگاهی که مشکل پول نداشته باشه و بازیکنلش پول گرفته باشن اره کمک هم‌میکنن.ولی بیچاره استقلال که پول بعزیکن رو هم ندادن که قرض بده
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۳:۳۷
پاسخ
216
40
تب
خوش بحالتون ... پولدارا
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۷:۲۸
پاسخ
114
32
ایلیا
نمیدونم چی بگم غیرت یک لر فقط همین
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۳۲
پاسخ
10
150
عشقممم نیمار
ببینید قرارداد نجومی مالی بیرانوند چقده ک‌حتی میتونه پول مربیشم بده :-P خود ب خود خودشونو لو‌ میدن :-)
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴:۴۵
پاسخ
224
26
زانیار
دمت گرم پسر سرخ
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶:۵۰
پاسخ
8
121
نه به مافیای آبی
گرچه بیرانوند افتخار ما پرسپولیسی هاست اما این چه بدبختی است که فوتبال ایران را گرفته هیچ چیز سر جای خودش نیست فردا اگر بازیکن حقوق مربی را بدهد سنگ رو سنگ بند نمیشود
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷:۲۴
پاسخ
5
117
علیرضا اص
مرسی بیرو عزیز. حتی اگه فقط در حد حرف هم باشه بازم گفتنش خیلی دل می خواد. ممنون
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۴۸
پاسخ
8
113
ستاره سهیل
بابا تو دیگه کی هستی با غیرت
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲:۲۹
پاسخ
6
108