کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای داد؛ توبیخ دایی، جریمه میلیونی پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای داد؛ توبیخ دایی، جریمه میلیونی پرسپولیس

26602
11:48
27 آبان 1397
رای دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فوتبال صادر شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رای دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فوتبال صادر شد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر، سوم آبان ماه در ورزشگاه تختی برگزار شد که از سوی محمد دایی، مربی تیم سایپای تهران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

مهرداد کفشگری و رضا اسدی، بازیکنان تیم سایپا به دلیل درگیری با بازیکنان تیم مقابل که از داخل زمین تا رختکن ادامه داشت، هر نفر به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

شجاع خلیل‌زاده و رادوشوویج، بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکنان تیم مقابل که از داخل زمین تا رختکن ادامه داشت، هر نفر به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

تیم پرسپولیس تهران به خاطر فحاشی تماشاگرانش و پرتاب بطری به سمت داور به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

2051

نظرات کاربران
علی شمالی
دوستان استقلالی خجالت هم خوب چیزیه شما که در بدترین شرایط پارسال و امسال بازیهاتون رو عقب میندازند و همین نود هفته پیش فتاحی رسما گفت فدراسیون نمیخواست بازی برگذار بشه دیگه از بی عدالتی حرف نزنیدر ادمین عادل باش
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱:۴۹
پاسخ
1
1
Amir
خودشون خندشون نگرفته این حکمو دادن
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۱۶
پاسخ
0
0
سعیدتاجی
واقعا چقدر اخه تبعیض.از خودتون خجالت نمیکشین؟؟؟
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳:۰۵
پاسخ
0
0
عشقیم تراختور
ای ول از کمیته بی انضباط که فقط بخش انضباطش برای تیم های شهرستانی هست قسمت بی هم واسه دوردانه ها...اگه این اتفاق برای تراکتور یا سپاهان میوفتاد و قرار بود با تیم های دوردانه بازی کنن حتما اینطور رای صادر میشد!!!!!
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۰۳
پاسخ
0
0
Omidd
واقعا تاسف برا کمیته انضباطی
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۱۸
پاسخ
0
0
M. Somti
همین که در فیفادی بازی میکند یعنی چهارتا محروم دارد تاجی میخواهید یک بازی با جوانان پرسپولیس انجام بدهید؟؟راه اش این نیست با گرشاسبی صحبت کنید یک بازی برای شما تدارک کند
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۳۲
پاسخ
0
1
بی طرف
بهتره نام کمیته انضباطی تغییر کنه.مثلا کمیته یار دوازده پرسپولیس
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۲۶
پاسخ
0
0
حسام
توبیخ کتبی؟شجاع و رادوشویچ هر دو برای موارد مشابه قبلا توبیخ کتبی شده بودند و تذکر دریافت کرده بودند.وقتی تکرار میشه که دوباره توبیخ نمی کنند.محروم می کنند حتی محرومیت قبلی را هم اضافه می کنند.از برنامه نود خواهشمندم این موضوع را در برنامه فردا شب مطرح کنند و از اقای حسن زاده سوال بشه که در مورد این حرکات بازیکنان پرسپولیس که مسبوق به سابقه هم هست و توبیخ شده اند به صورت مکرر مجددا توبیخ اعمال نمیشه.باید محرومیت اعمال گردد.کمیته انضباطی فوق العاده جانبدارانه و در بی عدالتی بسر می بردواقعا متاسفم!
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷:۳۷
پاسخ
0
0
haji
اسمش را باید گزاشت کمیته انتخابی نه کمیته انضباطی واقعا جای تاسف داره
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۴۱
پاسخ
0
0
تراختور
حکم پارسال کیانی تو اوج بازیکن نداری تراکتور یک بی عدالتی محض و فجیع بود
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷:۵۰
پاسخ
0
0
یونس****
تبریک به کمیته انضباطی بابت بی طرف رای دادن!! فقط موندم چرا این همه دیر جواب دادن! تا پرسپولیس فینال رو نباز!!راستی فینال چی شد ؟؟؟
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۳۶
پاسخ
0
0
حمیدرضا
آخر بازی وقتی مزدک میرزایی میخواست با مربیا مصاحبه کنه خودش گفت در مورد درگیری و فحش کاری بازیکنا مخصوصا شجاع از این واضح تر دیگه چی می تونه باشه کمیته انضباطی این رای آ رو از کجا می یاره مطمئن باشین اگه قانون آسیا مثل قبل بود و یه تیم عرب میومد فینال با پول و همه چی مثل السد و الدوحیل پرسپولیس راحت قهرمان میشد
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱:۲۷
پاسخ
0
0
حمیدرضا
واقعا خنده داره اگه شجاع تو یه تیم دیگه بازی می کرد کمتر از پنج جلسه محروم نمی شد با این سابقه درخشانش
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳:۴۴
پاسخ
0
0
امیر طاها
واقعا متعجبم بعضی از افراد چقد زود یادشون میره.طرفدارای تراکتور یادتون رفته کرار بازیکنتون با سیلی کمک داور زد چند جلسه محروم شد؟سه جلسه اونوقت پیام صادقیان ی نیم فصل طرفداری استقلال شما هم یادتون رفته شوخی صیادمنش و آقایی چند روز محروم شدن ۲ روز اونوقت نصرتی و شیث ۲۰ ماه یعنی نابود شدن فوتبال چقد زود یادمون میره بعضی مسائل یا آقای قایدی راستی چی شد پرونده اش ب کجا رسید .ادمین لطفا چاپ کن
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۴۹
پاسخ
1
0
سامان
مرز های عدالت رو جابه جا کردین خدایی دمتون گرم...
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶:۳۹
پاسخ
0
0