کناره‌گیری فکری از سرمربیگری نساجی

کناره‌گیری فکری از سرمربیگری نساجی

1004
14:38
12 آذر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر از سمت خود در این تیم کناره‌گیری کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر از سمت خود در این تیم کناره‌گیری کرد.

به گزارش وبسایت نود ، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر به دلیل مشکلات مالی و مدیریتی از سمت خود کناره گیری کرد.

فکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: هنوز به صورت رسمی استعفا نداده‌ام، ولی با توجه به وضعیتی که باشگاه دارد، تصمیمم بر آن است که دیگر در نساجی حضور نداشته باشم تا تکلیف مالکیت باشگاه و مدیریت تیم مشخص شود. احتمال دارد در آینده مالک جدید مشخص شود و ما هم دوباره به تیم برگردیم، ولی فعلاً در تیم حضور ندارم.

وی افزود: تیم ما مشکلات زیادی دارد، یک بحث مالی خودش هزار تا مشکل است. ما با این مشکلات پیش می‌رفتیم، اما حواشی انرژی زیادی از ما گرفت و انگیزه‌مان را از بین برد. قبل از بازی مقابل فولاد یزد وسایلم را جمع کردم و رفتم. دیگر مهم نیست افرادی که حاشیه‌سازی می‌کنند، چه افرادی هستند و از چه کسی خط می‌گیرند.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال نساجی قائمشهر افزود: خدا را شکر می‌کنم نتایج خوب و جایگاه مناسبی داریم. از همه آنها که در این مدت ما را کمک کردند، تشکر می‌کنم، همچنین از آنهایی هم که چوب لای چرخ ما گذاشتند، تشکر می‌کنم که کاری کردند تا ما قوی‌تر شویم و با قدرت کار کنیم.

 

2020

نظرات کاربران
علیرضا
پس چرا هیچ کس هیچ کاری نمی کنه
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۴:۲۹
پاسخ
0
1