کنایه عجیب قلعه‌نویی به خبرنگاران: ناهار یا تراولی در کار بوده/ بیشترین لطمه را از اشتباه داوری می‌خوریم!

کنایه عجیب قلعه‌نویی به خبرنگاران: ناهار یا تراولی در کار بوده/ بیشترین لطمه را از اشتباه داوری می‌خوریم!

9480
19:53
22 آذر 1398
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با همه تبلیغاتی که در رسانه‌ها دارند می‌کنند، راهمان را ادامه می‌دهیم و تیممان هفته به هفته بهتر می‌شود.

به گزارش وب‌سایت نود، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری عنوان کرد: خدا را شکر که پیروز شدیم. البته سه هفته مساوی کردیم که نتایج بدی هم نبود. دو هفته اش را می توانستیم پیروز باشیم.

وی ادامه داد: در دقیقه 60 بازی دچار افت بدنی شدیم. البته، به فرکی هم تبریک می گویم که تیم خوبی درست کرده است. با همه تبلیغاتی که در رسانه ها و کنفرانس ها دارند می کنند، ما راهمان را ادامه می دهیم و تیممان هفته به هفته بهترمی شود. برخی، از قطاری که راه افتاده، ناراحتند. هم بردیم و هم کلین شیت کردیم و به جدول برگشتیم. از هواداران هم تشکر می کنم. 

قلعه نویی در مورد وضعیت شایان مصلح گفت: انشالله که چیزی نباشد. دو بازی خارج از اصفهان بودیم. با هواپیما به ساری رفتیم و یک ساعت و نیم در اتوبوس بودیم. یک ساعت و نیم روی زمین چمنی بازی کردیم که حالت موکت داشت؛ نه چمن مصنوعی. خود رضا مهاجری هم از این زمین انتقاد کرده است. من کارم را بلدم. ما جز تیم هایی هستیم که بهترین ریکاوری را انجام می دهیم؛ هم از نظر مکمل ها و هم از نظر تجهیزات. با تعویض هایی که انجام دادیم، شرایط تیم را خوب کردیم.
وی در مورد وضعیت رضا میرزایی که مهاجم است اما در پست دفاع راست استفاده شد، گفت: رضا 8-9 بازی در فولاد در پست دفاع راست بازی کرده بود. چون کارت گرفت، ترسیدیم مثل محبی اخراج شود. وقتی بازیکنمان کارت می‌گیرد، می ترسیم که اخراج شود. بیشترین لطمه را از اشتباهات داوری می خوریم و بیشترین هجمه هم روی ما هست. دیدید که چقدر علیه ما حمله کردند اما در یکی دو برنامه معتبر گفتند که سپاهان بیشتر از همه ضربه کرده است. وقتی چیزی ندارند، از دیوار داوران بالا می روند. 
امیر قلعه نویی با اشاره به فصل قبل، عنوان کرد: در دقیقه 3 بازی شهر خودرو، فغانی اشتباه کرد. اگر آن دیدار را می باختیم، احتمال داشت مسابقات در آسیا را هم از دست بدهیم. کارشناسان دیدند که در آن دیدار، سپاهان بیشتر ضرر کرده است. با این حال، می توانستیم برنده شویم.
وی ادامه داد: در دیدار امروز هم 15 دقیقه افت بدنی داشتیم و اگر نیازمند توپ ها را نمی گرفت، ممکن بود بازی مساوی شود. باید غیر از زمین، مراقب نشست های خبری هم باشیم. ناهاری بوده و تراولی بوده، نمی  دانم!
سرمربی تیم سپاهان اصفهان در مورد اینکه حواشی بازی با شهر خودرو هنوز تمام نشده و گل محمدی عکس العمل شدیدی داشته است،‌ اظهار داشت: یک سوال از یحیی گل محمدی دارم. آن نفری که پیش شماست، چه کسی است؟ اگر خبرنگار است، چرا پیش شما نشسته؟ این را باید کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و ... جواب بدهند. خبرنگار کنار گل محمدی است  چه می کند؟ اگر کارمند باشگاه است، چه حقی داشته سوال کند؟ گل محمدی بچه محله من است و دوستش دارم اما این حرکت فردی که کنارش نشسته بود، در شان و شخصیت باشگاه نیست. بعد صفحه شخصی اش را دیدیم که به چه تیمی علاقه داشته است. دیگر آدم ها را اجیر می کنند.
امیر قلعه نویی عنوان کرد: ما کماکان منتظر کمیته اخلاق و باشگاه شهر خودرو هستیم. آیا قلیچ خانی حق دارد از فرکی سوال کند و جو را بهم بزند؟ اما من مانده ام، نه کمیته اخلاق، نه کمیته انضباطی و نه باشگاه شهر خودرو جوابی نمی دهند. در مورد دنیزلی دیدید که چه واکنشی نشان دادم. قطار زرد طلایی حرکت کرده و خدا را شکر از نظر بودجه ای نصف آنها هستیم. ما سه هزار ورزشکار داریم. آنها یک تیم هستند و بودجه شان سه برابر ماست.
سرمربی سپاهان در مورد تیم امید و دادن بازیکن به این تیم، اظهار داشت: من باید با استیلی صحبت کنم و ببینم چه گفته است. همه جای دنیا اولویت تیم های ملی است اما به شرطی که برنامه باشد و باشگاه ها نیز ضرر نکند. باشگاه ها روی بازیکنان حساب کرده اند. در این شرایط حساس آیا می توانیم بازیکنان کلیدی را از دست بدهیم؟ خود استیلی چنین چیزی را قبول می کند؟
وی افزود: بهترین ریکاوری را در سپاهان انجام می دهیم. اکنون یک بازیکن در بدترین شرایط است. سوار هواپیمایش کنیم و سه شنبه به تیم ما برگردد، چطور می تواند پنجشنبه برای ما بازی کند؟ تحقیق کنید ارتفاع مانند یک ماده بیهوشی است. چرا هی باید بازیکنان را ببریم و بیاوریم؟ چیزی از بدن باقی نمی ماند.

4416

نظرات کاربران
شهروز
میزان تنفر فوتبال دوستان ایران از آقای قلعه‌نویی روز به روز بیشتر می‌شود .
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۴:۱۴
پاسخ
67
323
perspolis
بابا شورشو در اوردی با این مظلوم نمایی اه
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۳۴
پاسخ
71
261
م.ح.س.ن
هر بازی واست پنالتی میگیرن.متضرر شدی الان؟بمیرم برات
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۵:۵۵
پاسخ
54
260
شهاب
آقای قلعه نویی شما چجوری اینقدر راحت دروغ میگی خنده ات نمیگیره؟؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۳:۴۹
پاسخ
67
243
امیر رحیمی
من سپاهانی هستم اما یه حرفی بزن که اگه خودت مربی تیم ملی بشی بتونی از باشگاه ها درخواست بازیکن بکنی برای مواقع ضروری
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵:۵۳
پاسخ
59
203
فرهاد
اون ناهار که مختص برانکو و خبرناهارن بود
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۱۳
پاسخ
214
93
TT فراتر از باشگاه ✔
عجب چقد مظلوم نمی دونم چرا امیر آقا یه چن ماهی میشه به همه تیکه و متلک میندازه رسما زده جاده خاکی
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۲۶
پاسخ
47
178
یک قدم جلو
شاید اشتباه میکنم در موردتون. فقط اینو میدونم، دوست دارید همیشه ازتون تعریف و تمجید کنن. مشخصم نیست کدوم طرف ید. یک مواقعی پشت کی روش بودین، یک مواقعی پشت برانکو. همیشه م دنبال ستاره ها هستین واسه تیمی که مربیش هستین،
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۵۸
پاسخ
33
164
محمد
فقط سپاهان
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۴۱
پاسخ
171
46
مسعود گل باشی
خخخخخخخ بیشترین لطمرو از اشتباه داوری میخورین ؟جوک قشنگی بود
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱:۱۴
پاسخ
36
191
یونس
این آقا دیگه شورش رو در اورده. اول فصل که استقلال و پرسپولیس پشت هم میباختن همه چیز برای آقا گل و بلبل بود، از همه چی تمجید میکرد. از وقتی پرسپولیس و استقلال بردهاشون شروع شد و هم امتیاز تیم این آقا شدند، دوباره شروع کرده.
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۱۵
پاسخ
25
189
امید
برای چندمین بازی متوالی، داوری به صورت کاملاً سهوی و اتفاقی به کمک سپاهان و قلعه نوعی اومد. حالا ما میگیم اشتباه داوری ولی جالب تر اینکه کارشناسی داوری بازیهای سپاهان هم خودجوش و اتفاقی تصمیمات داور را تأیید می کنند و جوری وانمود می کنند که سپاهان ضرر هم کرده. یعنی کارشناسی های داوری دیگه شاهکاره
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱:۰۸
پاسخ
36
183
سعید
سوال کنکور:امنت ترین نقطه جهان کجاست؟ ا_محوطه جریمه سپاهان 2_محوطه جریمه تیم هندبال سپاهان 3_همه موارد
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۰:۴۶
پاسخ
27
173
رضا اس اسی
تو بازی پیکان پنالتی بود دیگه دیگه به چی میخاید بگید پنالتی این همه حجمه به تیم سپاهان درست نیست
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵:۳۶
پاسخ
143
33
تراکتوریعنی عشق
فصل قبل با اشتباهات فغانی که توسط خودش هم تایید شد قهرمانی لیگ از سپاهان گرفته شد.پنالتی سپاهان جلوی سایپا گل صحیح سپاهان جلوی پارس جم و پنالتی اشتباه پارس جم چند نمونه کوچیک از این اشتاهات علیه سپاهانه. اما عده ای تنگ نظر فقط بدی سپاهان را می خواهند
۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۲۳
پاسخ
180
48