کوتینیو احتمال خروجش از بارسلونا را رد نکرد

کوتینیو احتمال خروجش از بارسلونا را رد نکرد

7294
12:31
23 اسفند 1397
فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا تایید کرد که فرم اخیرش از سطح انتظارات خودش پائین تر بوده و ممکن است که به درهای خروجی این باشگاه هدایت شود.

به گزارش وب‌سایت نود، ستاره برزیلی سابق اینتر و لیورپول در دیدار دور برگشت بارسلونا مقابل لیون در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا عملکرد قابل قبولی از خود ارائه داد. او در چند هفته اخیر به دلیل نمایش ضعیف مورد انتقاد شدید هواداران کاتالانی قرار گرفته بود و حتی صحبت هایی مبنی بر پیوستنش به اولدترافورد نیز به گوش می رسید.

کوتینیو پس از پایان بازی مقابل لیون در خصوص شرایط کنونی خود گفت: "در چند هفته یا حتی ماه های اخیر بازی های خوبی ارائه ندادم، اما همچنان می خواهم پیشرفت کنم. من به بارسلونا آمدم تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهم."

او در ادامه نیز در مورد آینده‌اش افزود: "در لحظه زندگی می کنم. هیچ کس از آینده خبردار نیست. فعلا از عملکرد خود در بازی مقابل لیون خوشحالم."

4416

نظرات کاربران
بارسلونا مهد تیکیتاکا بزرگان تاریخ سه گانه دوگانه توپ طلا کفش طلا
ایولا به این صداقتت کوتینیو جون باز هم بدرخش برامون، خودش قبول داره که تقصیر از خودشه بعد یک پولماری میگه تقصیر بارسلونا خخخ
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱:۰۰
پاسخ
3
36
امید زشک
هر کسی تو تیم مسی و رونالدو باشه دیده نمیشه و حق هم دارن الان دیبالا هم افت کرده و کوتینیو که داغونه
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۲۲
پاسخ
11
26
حمید مسی
درسته که لرد اعظم والورده هم در افتش تاثیر بسزایی داشته ولی یکی از بی شمار خریدهای افتضاح بارساست.من همون ابتدا میگفتم این کوتینیو به درد بارسا نمیخوره.فقط یه کار بلده انجام بده و بعدش مدافعین متوجه میشن و اون کارم خنثی میشه ولی کسانی میگفتن حمید مسی اینقدر انتقاد نکن.بارسا باید اریکسن را میخرید Lorde Azam Valverde Out#
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۳:۴۵
پاسخ
33
7
فراتر از یک باشگاه
اریکسن هافبک میانی گرون قیمت میومد جایگزین نیمار وینگر میشد؟؟؟ واااای پروفسور اعظم چقدر تو باهوشی واااای خخخخ
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷:۴۴
3
13
عشقممم نیمار
خداشکر ک کوتینیو‌جون میخاد از بارسلونایی ک فقط ستاره خراب میکنه ..میخات دربیاد !!:-) ایشالا ارتورملو‌ هم در باید از این تیم بازیکن خراب کن در بیاد تا هیچ‌برزیلی در این تیم نباشه :-P
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴:۴۱
پاسخ
43
4
goler99
ایشالا ک بیای منچستر چون ی هافبک خلاق کم داریم و تو میتونی در کنار پوگبا ی زوج قوی رو تشکیل بدین. سولشائر حتما تو رو ب روزهای خوبت برمیگردونه شک نکن.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱:۳۳
پاسخ
22
8