کوتینیو: باید خودم را با سبک بازی بارسلونا تطبیق دهم

کوتینیو: باید خودم را با سبک بازی بارسلونا تطبیق دهم

2652
12:14
06 اسفند 1396
ستاره برزیلی بارسلونا اذعان کرده رفته رفته با سبک بازی این تیم آشناتر می شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره برزیلی بارسلونا اذعان کرده رفته رفته با سبک بازی این تیم آشناتر می شود.

به گزارش وبسایت نود، فیلیپیه کوتینیو که شب گذشته در جریان پیروزی ۶-۱ بارسلونا مقابل خیرونا موفق شد نخستین گلش در نیوکمپ را بثمر برساند عنوان کرده در حال آشنا شدن با سبک بازی بارسلونا است و رفته رفته خودش را به این تیم تطبیق می دهد. 

کوتینیو به نقل از مارکا به خبرنگاران گفته:

سبک بازی بارسلونا با دیگر تیم ها فرق دارد. ما اینجا با توپ خیلی کار می کنیم و من رفته رفته با این سبک آشناتر می شوم. باید تلاش زیادی بکنم. 

دمبله بازیکن خوبی است. او و من هر دو به تیمی آمدیم که سبک بازی متفاوتی با تیم های قبلی مان دارد. با گذر زمان و با تلاش کردن با این سبک آشنا می شویم. هر دو می خواهیم بهترین عملکردمان را در پیراهن بارسا ارائه کنیم. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
من
حیفه به خدا یه کم تعصب رو کنار بزن و از دیدن مسی لذت ببر واقعا اگه یه بار تو زمین چمن فوتبال رسمی و باشگاهی کرده باشی میفهمی مسی فراتر از فوتباله... رونالدو خوبه ولی با کمی وجدان و البته فوتبال فهم بودن میشه متوجه شد که مسی فقط یه دونست... بذار هزارتا توپ طلای دیگه بدن به دیگران ما داریم از تماشای فوتبال مسی لذت میبریم بقیه مسائل رو ولش
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۱:۵۰
پاسخ
0
20
مستاجر خدا
سبک بارسا اینه خود کشی برای آقای رسانه دیدیم دیگه یادم نمیره اون سال که توی رقابت با رونالدو بود کل داورها یک طرف بسیج شدن و چپ و راست پنالتی میگرفتن کل تیم خودکشی کردن تا رونالدو کفش طلا نگیره حسادت از توی پاسهاشون مشخص بود
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲:۴۶
پاسخ
73
4
مستاجر خدا زده
تو کلا نمیشه زیر خبرهای سرورت آبرو خودتو نبری؟ دیگه چقدر بهت توهین کنن! بخدا من بودم از ایران مهاجرت میکردم!
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۹:۰۲
0
17
کینگ مسی
خخخخ جک سال رو گفتی! والا ما یادمون نمیره که داورا بعد بازی های زغال مالدیو محروم میشدن از بس تابلو بود حمایتشون ، کم مونده بود خودشون گل بزنن ، پنالدو هم همونطور که از اسمش پیداست از 300 گلش یه 250 تایی پنالتی بوده که البته فکر نکنید ها داور اعلام کرده ها! از احوالات این پنالدو اینش جالبه تا محوطه جریمه میرسه چه کسی بهش بخوره چه نخوره میزنه خودشو زمین تا براش پنالتی بگیرن که به لطف پول های زغال و حمایت دولتی اکثرا هم موفق میشه ، حالا بعدا فیلمش درمیاد که 2 متر با بازیکن حریف فاصله داشته و فقط سایه اون بدبخت به این خورده! تو کل دوران عمرش اونم با دستور زیزو از یه پنالتی نمیگم گذشت ، میگم محروم شد ، تمام دنیا کردن توی بوق ! مثل بارسایی ها نیستن که مسی میره تک به تک میشه پاس میده سوارز ، سوارز تک به تک میشه میده مسی! ولی سلطون یادم نمیاد تو از زمانی که زغال مالدیو اومده پاس گلم داده باشه البته در شرایطی که خودش میتونسته گل بزنه!
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۷:۵۴
0
17
مهرپویا
اتفاقا یه چیزی هم در حرفای همیشگی شما مشخص و واضحه: "عقده"
۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱:۱۵
0
17
بارسلونا❤
چرا دروغ میگی ؟؟ تو فقط یه سال نام ببر ، رونالدو از مسی کمتر پنالتی زده باشه !! :)))) دقیقا یادم نمیره سال ۲۰۱۵ وقتی مسی به رونالدو توی صدر جدول گلزنان رسید ، داوران از چپ و راست برا پنالدو پنالتی گرفتن تا کفش طلا رو از دست نده .. ازونطرف مسی چندتا از پنالتی‌هاشو داد نیمار بزنه
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴:۳۴
0
19
میتی
یعنی میخای بگی امار پاس گل های مسی تو هر فصل هم یه افسانه ست؟ تو کدوم دنیا زندگی میکنی رفیق؟ خخخخ
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹:۲۵
0
20
بیا من پولت میدم یه خونه بخر روانیمون کردی مستاجر
یکی به سبک بارسا گیر بده که تیم خودش بکش زیرش و ضدحمله نباشه سبک بارسا بازی زیبا و پاسکاری های زیاد و خلق موقعیت های فراوانه و دنبال فوتبال بازی کردنه نه فقط بردن الان کل دنیا دارن از سبک بازی بارسا تقلید میکنن بعد تو میای به سبک بازی بارسا گیر میدی؟
۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۳:۰۳
1
25