کوتینیو هنوز هم می‌تواند برنده لیگ قهرمانان باشد!

کوتینیو هنوز هم می‌تواند برنده لیگ قهرمانان باشد!

5424
21:10
22 فروردین 1397
فیلیپه کوتینیو می‌تواند علی‌رغم حذف بارسا، مدال قهرمانی لیگ قهرمانان را به گردن بیاویزد‌.

وبسایت رسمی برنامه نود - فیلیپه کوتینیو می‌تواند علی‌رغم حذف بارسلونا، مدال قهرمانی لیگ قهرمانان را به گردن بیاویزد‌.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از دیلی میل، کوتینیو از زمان پیوستن به بارسلونا در ژانویه نتوانسته پیراهن این تیم را در لیگ قهرمانان اروپا به تن کند، چرا‌ که پیش از این در لیورپول، دیگر تیم حاضر در این مسابقات به میدان رفته بود.

کوتینیو ۵ بازی در مرحله گروهی برای شاگردان کلوپ انجام داده بود و حال قرمزهای مرسی ساید تنها ۳ بازی تا فتح این جام اروپایی فاصله دارند. لیورپول سه شنبه شب موفق شد در ورزشگاه اتحاد ۲-۱ من‌سیتی را شکست دهد تا با برتری ۵-۱ به جمع ۴ تیم پایانی رقابت ها راه یابد.

کوتینیو پیش از این گفته بود به بارسا آمده تا بتواند لیگ قهرمانان را بالای سر ببرد اما اکنون شاید شاهد بالا بردن این جام توسط هم تیمی های سابقش باشد.

کوتینیو در مرحله گروهی مسابقات در ۵ بازی، ۳۴۷ دقیقه برای لیورپول به میدان رفت و ۵ بار نیز گلزنی کرد. بنابراین در صورت پیروزی لیورپول در فینال مسابقات در ماه آینده میلادی، یک مدال نیز به کوتینیو اختصاص خواهد یافت.

 

نظرات کاربران
❤سلطان کریس❤
خخخخخ...بازم مرام لیورپول...از غارسا که آبی گرم نمیشه
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۵:۵۸
پاسخ
28
32
بهرام
تو قهرمانی چلسی تو لیگ جزیره هم آندره شورله که نیم فصل از تیم جدا شد مورینیو آخر فصل اسمش رو رد کرد برای گرفتن مدال اومد البته شورله خودش نرفته بود مورینیو محترمانه نیم‌فصل ردش کرد امیدوارم بعد لیورپول قهرمان بشه و بعدش کوتینیو برای گرفتن مدال طلا دعوت بشه میخوام ببینم می‌تونه سرشو بالا بگیر حداقل آخر فصل مثل یه مرد می‌رفت نه وسط فصل مثل نامردا
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۴:۵۳
پاسخ
13
38
حمید مسی
2 خرید افتضاح دیگه توسط مدیران نالایق و البته مربی بی کفایت و بی استعداد که این بازیکنا را خواست.واقعآ والورده هم شد مربی؟اگه انریکه بود باز زیبا بازی میکردیم.این بارسا بدتر از بارسای تاتا مارتینو هستش "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۸:۴۴
پاسخ
50
13
مستاجر خدا
نصف مدیاسی بازی کرده اندازش گل زده
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۶:۰۰
پاسخ
35
13