کونته: اینتر به حقش در لیگ قهرمانان نرسید

کونته: اینتر به حقش در لیگ قهرمانان نرسید

805
02:43
20 آذر 1398
سرمربی اینتر اعتقاد دارد تیمش شایسته شکست مقابل بارسلونا نبوده است.

به گزارش وبسایت نود، آنتونیو کونته پس از شکست ۱-۲ اینتر مقابل بارسلونا و حذف از لیگ قهرمانان در دور گروهی عنوان کرد تیمش شایسته شکست نبوده است.

کونته گفته:«ما موقعیت های خوبی درست کردیم اما از آن ها به خوبی استفاده نکردیم. شکایتی ندارم چون بازیکنانم همه تلاش خودشان را کردند. ما در حال حمله کردن و ایجاد موقعیت بودیم که بارسا روی ضد حمله به گل رسید. برای هوادارتن متاسفم چون واقعا در این بازی به خوبی از ما حمایت کردند. در کل فکر می کنم حق ما در لیگ قهرمانان بیشتر از این ها بود. باید از این بازی ها درس بگیریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عظیم شیرازی
حقی نداشته که بخواد برسه یا نرسه. لیگ اروپا جایگاه واقعیشه در حال حاضر.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰:۵۷
پاسخ
1
7
Wolf
کونته مربی بزرگی نیست دیشب دوتا تعویض پشت سرهم کرد و تیمش کاملا خلع سلاح شد و بی خطر وینگر چپ همه ش توپ لو میداد و اوت میداد به حریف..پولیتانو هم که فقط زمین میخورد.ولی قبلش اینتر خیلی مسلط بود و میتونست راحت گل بزنه.نمونه ش دو گل افساید که قبل تعویض ها زدن اون طرف والورده بازیکن اورد که دو دقیقه بعد گل زد.. بعنوان یک طرفدار قدیمی اینتر میگم بعد موراتی تیم داغون شده..
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۳۵
پاسخ
9
4
عبآس
فدای سرت آقااا، به قولِ سیمئونه: قهرمانیِ لیگ اروپا بهتر از حذف در مراحلِ حذفیِ چمپیونز لیگه. من خودم خیلی امیدوار بودم که بازی رو ببریم اما بازیکنا رو فرم نبودن، به خصوص لوکاکو...ولی عیب نداره هر شکست رو، به لِوِلمون اضافه میکنیم. فورزا اینتر
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۱۵
پاسخ
2
8
Milad
اشکالی نداره تازه اول راه هستید. بالاخره تیم شما چند سالی بود در لیگ قهرمانان و حتی سری A حرفی برای گفتن نداشت. ولی در ادامه حتما موفق می شوید
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴:۳۳
پاسخ
4
17
پیمان
متاسفه؟ تیم که در سطح قاره ای بباره و حذف بشه هوادار حداقل تا یکماه حس دنبال کردن و دیدن بقیه بازیهای تیمش را نداره اون موقع کونته فقط متاسف شده!!!!
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۴:۱۹
پاسخ
6
11
یک قدم جلو
حالا در دور بعد. باید شاهد بازهای مسخره بارسا باشیم. مسی در ترکیب بارسا بود اینتر بازی رو میبرد
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۶:۰۷
پاسخ
35
6
محمود
فقط مسی نبود ۸الی۹ بازیکن اصلی بارسا نبود چرا به مسی فقط چسبیدی یعنی اینقدر سوزوندنت حتما پماد بگیر
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰:۲۷
4
13