کونته: راه هوشمندانه حفظ من توسط چلسی است ولی یک راه احمقانه هم وجود دارد!

کونته: راه هوشمندانه حفظ من توسط چلسی است ولی یک راه احمقانه هم وجود دارد!

2197
14:33
22 بهمن 1396
کونته معتقد است چلسی باید برای حفظ وی تلاش کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته معتقد است چلسی باید برای حفظ وی تلاش کند.

به گزارش وبسایت نود، نتایج ضعیف اخیر چلسی موجب شده جایگاه کونته در استمفوردبریج به خطر بیفتد، سرمربی ایتالیایی آبی های لندن بر این باور است که شایعات پیرامون آینده اش، توسط رسانه ها تشدید شده است، او از باشگاه چلسی هم خواسته تا راه احمقانه را انتخاب نکند! کونته چنین می گوید:

باشگاه با یک مربی نه فقط به خاطر دستاوردهایش در فصل اول، بلکه به خاطر اعتماد نسبت به وی، همکاری اش را ادامه می دهد. اما این به معنای کسب قهرمانی نیست. چرا که کار ساده ای نیست، به خصوص در انگلیس. ممکن است قهرمان هم شوید ولی در عین حال باشگاه از عملکردتان راضی نباشد. اما ممکن است جامی هم نبرید ولی باشگاه به شما اعتماد داشته باشد، به چیزی که در حال ساختنش هستید و بنابراین با شما همکاری اش را ادامه می دهد. دو راه وجود دارد، راه هوشمندانه و راه احمقانه. البته که به نظر همه احترام می گذارم. همانطور که می دانید تا سال 2019 با باشگاه قرارداد دارم و همچنان انگیزه و توان برای ادامه کار و موفقیت را دارم. راستش را بخواهید فکر نمی کنم بحث درباره آینده ام روی عملکرد بازیکنان اثر بگذارد. از عملکرد و تعهد بازیکنانم کاملاً راضی هستم.

ما در مورد تیمی صحبت می کنیم که در لیگ پنجم است، خودش را برای بازی با بارسلونا در لیگ قهرمانان آماده می کند، در جام حذفی شانس دارد و به نیمه نهایی جام اتحادیه راه یافته است. اما آن طور که به نظر می رسد گویی در منطقه سقوط قرار داریم.

1878

نظرات کاربران