کونته: نگران تاخیر در بازی به دلیل استفاده از کمک داور ویدیویی هستم

کونته: نگران تاخیر در بازی به دلیل استفاده از کمک داور ویدیویی هستم

798
14:47
21 دی 1396
کونته درباره وقت تلف شدن در طول مسابقه به دلیل استفاده از VAR ابراز نگرانی کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته درباره وقت تلف شدن در طول مسابقه به دلیل استفاده از VAR ابراز نگرانی کرده است.

به گزارش وبسایت نود، در بازی رفت از نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس میان چلسی و آرسنال، داور در دو صحنه برای تصمیم گیری درست درباره صحنه های مشکوک درون محوطه، از سیستم کمک داور ویدیویی استفاده کرد. حالا کونته در مورد استفاده از VAR ابراز نگرانی کرده و تصور می کند این سیستم می تواند تاخیر در بازی ایجاد کند:

از نظر من سیستم کمک داور ویدیویی اشکالاتی داشت، از این جهت که وقت اضافه کافی گرفته نشد. در نیمه دوم، دو بار پزشکان وارد زمین شدند و البته داور هم به دلیل استفاده از VAR بازی را متوقف کرد، باید وقت اضافه بیشتری گرفته می شد. در ایتالیا، بعضی مواقع وقت های اضافه می تواند به هفت یا هشت دقیقه هم برسد.

کونته درباره تساوی تیمش مقابل آرسنال در خانه نیز چنین گفت:

نتیجه تا حدی ناامیدکننده بود، چرا که ما تلاش می کنیم همیشه و در هر بازی پیروز شویم. سعی مان را برای برد کردیم، موقعیت هایی خلق کردیم، 20 شوت به سمت دروازه داشتیم ولی در امر گلزنی موفق عمل نکردیم. هر بازی خاص است و شرایط متفاوتی دارد، نمی توان این مسابقه را با بازی قبل مقابل آرسنال مقایسه کرد، آرسنال در این بازی عقب نشست و سعی کرد در ضدحملات ضربه بزند.

1878

نظرات کاربران
محمود
کونته زیاد تو چلسی دوام نمیاره ، واقعا مربی ضعیف و بد اخلاقیه
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸:۲۳
پاسخ
10
2
محمود
هم اسم هم هستیم ...ولی در مورد نظرت باهات موافق نیستم کونته مربی خوبیه حداقل از نظر اخلاقی از مورینیو بهتره در مورد اینکه میمونه تو چلسی به خیلی چیزا بستگی داره یک دلیلش نخواستن چلسی هست یک دلیلش پیشنهاد بهتر از یک تیم دیگر است و حداقل ۱۰دلیل منطقی دیگه من میتونم بیارم که اینجا وقتش نیست
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۲:۵۵
2
1