کوپر: کی‌روش 7 سال در ایران کار کرده و من 15 روز است که اینجا هستم

کوپر: کی‌روش 7 سال در ایران کار کرده و من 15 روز است که اینجا هستم

8542
23:16
20 شهریور 1397
سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان گفت: در این بازی دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. در نیمه اول ما بهتر بازی کردیم و حریف یک تیم معمولی نبود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان گفت: در این بازی دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. در نیمه اول ما بهتر بازی کردیم و حریف یک تیم معمولی نبود.

 

به گزارش وبسایت نود، هکتور کوپر بعد از شکست تیمش در دیدار دوستانه مقابل ایران در نشست خبری اظهار داشت: در این بازی دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. در نیمه اول ما بهتر بازی کردیم و حریف یک تیم معمولی نبود. خط دفاع و خط میانی ما بهتر از بازی قبلی بازی کرده اند. ما باید در خط حمله سخت کار کنیم.

وی تاکید کرد: این یک بازی آزمایشی و البته تستی است، بنابراین من بسیاری از بازیکنان را به زمین فرستادم تا آنها را آزمایش کنم.

سرمربی تیم ملی ازبکستان در ادامه تاکید کرد: در بازی تاکتیکی من بیشتر کارها را انجام می‌دهیم، چه در حمله و چه در دفاع. ما در برابر یک تیم بسیار قوی بازی کردیم. بازیکنان زمان لازم برای تطبیق با تاکتیک‌های من دارند.

کوپر با اشاره به این موضوع که تیمش جوان شده است گفت: ما در شروع کار به جوانان توجه کردیم. بازیکنان تیم ملی جوانان در ماه اکتبر به بازی‌ها دعوت شده اند. ضمن آنکه زمان کافی تا مسابقات جام ملت‌های آسیا وجود دارد.

سرمربی تیم ملی ازبکستان در پاسخ به انتقاداتی که از خط حمله تیمش می‌شود گفت: من در این 2 دیدار دوستانه شناخت لازم و خوبی از تیم ملی ازبکستان به دست آوردم و در مدتی زمانی که تا جام ملت‌های آسیا باقی مانده است باید روی نقاط ضعف مان کار کنیم .حتی در این مدت روی لیگ کشور تمرکز کرده و اگر لازم باشد بازیکنان جدید را به تیم ملی دعوت خواهیم کرد. فراموش نکنید، کی‌روش بیش از 7 سال با تیم ملی ایران کار کرده و من 15 روز است که به اینجا آمده‌ام، ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیاست و طبیعی است که آن‌ها هماهنگی بهتری داشته باشند اما تا زمانی که تا جام ملت‌ها باقی مانده، سعی می‌کنیم تا هماهنگی به وجود بیاوریم.

 

1004

نظرات کاربران
پیمان رضایی
به جای انتقاد بهتره در استانه جام ملت ها از تیم حمایت کنید.به امید قهرمانی ایران.
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۰:۳۲
پاسخ
15
86
آریایی
آره ۷ ساله مردم سر کارن با این شیوه بازی....بازی های ژاپن و کره حتی استرالیا را بیاد بیارید از دیدن فوتبالشون لذت میبری امروز هم لذت بردیم!!!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۴:۱۰
پاسخ
93
30
امین
شما از دیدن بازی پرسپولیس الهلال و الدوحیل لذت ببر ، لذتی که تو باخت های برانکو واسه شما هست تو تساوی با پرتقال و برد تیمای آسیایی کی روش نیس
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶:۱۵
4
26
کیا
شما میتونی از بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان لذت ببری
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۵:۵۵
16
87
بهرام
کسانی که از باخت به الدحیل خوشحالن و از تساوی با پرتغال ناراحت :-)
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۲:۲۱
21
100
ایدا سادات 25بهمن 1380
بهتر از تیم کیروش بازی کردی
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۱:۱۹
پاسخ
101
29
امیر رحیمی
ما مگه برای برانکوتون نظر می دیم؟ پس شما هم لطف کنید در مورد باخت به الدحیل و قشقایی و جاسوسی توی نساجی و اینها نظرتون رو بفرمایید
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷:۱۵
7
23
behzad ghasemiiiiii
هنوز هفده سالت نشده
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۴:۳۹
4
24
کیا
عقده تا کجا؟!!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۴:۴۵
17
90
امین
دژاگه و طارمی و شجاعی و ابراهیمی عالی بودند.
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۲:۰۹
پاسخ
14
67
am ir
هفت سااال و چند جااام
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۳:۳۴
پاسخ
92
36
Alireza
بهرام جان تو که میگی هفت سال و سالی چند جام یکی ندونه فکر مکنه کی روش مربی تنیس ایرانه حرفا میزنی داداچ گلم
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۳:۰۷
6
25
siavsh
بعد از هفت سال کار با کروش به جایی رسیدیم که مربی سرشناسی مثل هکتور کوپر میگه ایران یک تیم معمولی نیست همین را در آسیا میخواستیم.دوبار صعود پشت سرهم به جام جهانی برای اولین بار و بهترین نتیجه تاریخ جام جهانی مون و افتخار و احترام مگه نه؟
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۰:۰۱
8
31
خسته
ن پرفسور شما خوبه!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۲:۱۶
32
98
سرخ نهاد
هنوز مونده دیگران معنی حرفتو بفهمن. ولی بعد جام ملتها خودش راهشو میگیره میره. بردن تیم دوم ازبکستان فک نکنم زیاد جالب باشه
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۹:۴۷
94
33
کیا
واقعا , چرا جام جهانی رو نبردیم؟!!
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۷:۱۰
21
114
بهرام
هفت سال و سالی ۱۰ تورنومنت و کسب هیچ جام :-)
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۱:۱۹
49
74